TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan het einde van het NOS journaal van 18.00 uur sprak de blondine de kijkers toe. "Dit was mijn laatste NOS Journaal. Ik kwam twaalf jaar geleden binnen als stagiaire en ben veel mooie lessen, ervaringen en herinneringen rijker", besloot Dionne de uitzending. Ook noemde ze nog alle medewerkers en bedankte ze vooral de kijkers. "Dankzij jullie heb ik met zoveel plezier journaals en andere uitzendingen mogen maken."
De presentatrice, die de NOS verruilt voor AVROTROS, kon daarna haar tranen niet in bedwang houden. Weerman Marco Verhoef was er voor de nieuwslezeres met een schouder om op te huilen.
Dionne Stax gaat voor AVROTROS diverse tv-programma's presenteren en zal daarnaast ook aan de slag gaan bij de radio. Stax wordt opgevolgd door Saïda Maggé, die vanaf november achter de nieuwsdesk plaatsneemt.
'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?
13:24Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?