TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de serie luistert de zesjarige Sam het liefst naar muziek op zijn koptelefoon en zingt de meest ingewikkelde teksten moeiteloos mee. Volgens zijn ouders geen probleem, ieder kind heeft zijn eigenaardigheden, maar de rest van de familie ziet dat er meer aan de hand is.
Wanneer uiteindelijk de diagnose autisme blijkt, slaat dat in als een bom. Aanvankelijk doen de ouders er alles aan om het beruchte a-woord te vermijden, maar ondanks hun goed bedoelde pogingen het beste voor Sam te doen, moeten ze eraan geloven dat het leven gaat zoals het gaat.
Het A-Woord is een remake van de Israëlische serie Yellow peppers. Ook de BBC maakte al een eigen versie onder de titel The A Word. Autisme is een populair onderwerp. Een aanrader op dat gebied is de Netflix-serie Atypical, over een autistische puber.
Partnerbijdrage
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'