TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de serie luistert de zesjarige Sam het liefst naar muziek op zijn koptelefoon en zingt de meest ingewikkelde teksten moeiteloos mee. Volgens zijn ouders geen probleem, ieder kind heeft zijn eigenaardigheden, maar de rest van de familie ziet dat er meer aan de hand is.
Wanneer uiteindelijk de diagnose autisme blijkt, slaat dat in als een bom. Aanvankelijk doen de ouders er alles aan om het beruchte a-woord te vermijden, maar ondanks hun goed bedoelde pogingen het beste voor Sam te doen, moeten ze eraan geloven dat het leven gaat zoals het gaat.
Het A-Woord is een remake van de Israëlische serie Yellow peppers. Ook de BBC maakte al een eigen versie onder de titel The A Word. Autisme is een populair onderwerp. Een aanrader op dat gebied is de Netflix-serie Atypical, over een autistische puber.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie