TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het is een portret geworden van een prachtig land dat met zichzelf in de knoop zit. In de veertien jaar dat ik correspondent ben, heb ik mijn geliefde land zien veranderen. Ik heb de samenleving geprobeerd te peilen en ik ontdekte een totaal verdeeld land. Dat maakt mij soms verdrietig en boos maar tegelijkertijd brengt het ook nieuwe inzichten en hoop”, zegt de 47-jarige verslaggever over Erik in de Verdeelde Staten.
Erik gaat in de documentairereeks Erik in de Verdeelde Staten onder meer naar een Black Lives Matters-protest, ontmoet hij extremisten en klimaatontkenners en bezoekt hij families die niet meer met elkaar aan de eettafel kunnen zitten vanwege het huidige politieke klimaat. Ook laat hij de kijker toe in zijn persoonlijke leven en we zien hoe de RTL-journalist besmet raakt met het coronavirus.
De zesdelige serie Erik in de Verdeelde Staten van Erik Mouthaan is vanaf dinsdag 29 september wekelijks te zien bij Videoland.
Vanaf 29 september op @Videoland:
Erik in de Verdeelde Staten. Ik reis met regisseur @roelvanhees door dit geweldige land om te achterhalen waarom het zo verdeeld is, en of alles echt een strijd moet zijn tussen links en rechts... #erikindeverdeeldestaten pic.twitter.com/wXAngR3hNP — Erik Mouthaan (@erikmouthaanRTL) September 12, 2020
Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West
16:27Alweer een dramatisch verhaal in de laatste aflevering van Break Free
15:41Grey's Anatomy kondigt 23ste! seizoen aan
14:58Pijnlijk: SBS6 schrapt I've Got the Music in Me uit zaterdagavondprogrammering
13:29De streamingtip van de week: true crime in The Truth and Tragedy of Moriah Wilson op Netflix