TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het is een portret geworden van een prachtig land dat met zichzelf in de knoop zit. In de veertien jaar dat ik correspondent ben, heb ik mijn geliefde land zien veranderen. Ik heb de samenleving geprobeerd te peilen en ik ontdekte een totaal verdeeld land. Dat maakt mij soms verdrietig en boos maar tegelijkertijd brengt het ook nieuwe inzichten en hoop”, zegt de 47-jarige verslaggever over Erik in de Verdeelde Staten.
Erik gaat in de documentairereeks Erik in de Verdeelde Staten onder meer naar een Black Lives Matters-protest, ontmoet hij extremisten en klimaatontkenners en bezoekt hij families die niet meer met elkaar aan de eettafel kunnen zitten vanwege het huidige politieke klimaat. Ook laat hij de kijker toe in zijn persoonlijke leven en we zien hoe de RTL-journalist besmet raakt met het coronavirus.
De zesdelige serie Erik in de Verdeelde Staten van Erik Mouthaan is vanaf dinsdag 29 september wekelijks te zien bij Videoland.
Vanaf 29 september op @Videoland:
Erik in de Verdeelde Staten. Ik reis met regisseur @roelvanhees door dit geweldige land om te achterhalen waarom het zo verdeeld is, en of alles echt een strijd moet zijn tussen links en rechts... #erikindeverdeeldestaten pic.twitter.com/wXAngR3hNP — Erik Mouthaan (@erikmouthaanRTL) September 12, 2020
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal