TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor deze gelegenheid komt Jinek eenmalig niet vanuit de studio in Artis, maar vanuit Ahoy' waar het muziekevenement doorgaans plaatsvindt.
De 23e editie van Vrienden van Amstel Live (VVAL) is vanwege de coronacrisis noodgedwongen geen meerdaags muzikaal spektakel voor publiek maar een twee uur durende livestream waar onder meer Nick & Simon, Kraantje Papie, Guus Meeuwis en Acda & De Munnik van zich laten horen.
Voorafgaand aan de livestream ontvangt Eva in een leeg Ahoy op vrijdagavond het gros van de optredende artiesten in haar programma. Het is niet voor het eerst dat RTL aandacht schenkt aan VVAL, in het verleden maakte Humberto Tan al backstage bij het concert een speciale RTL Late Night.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster