TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken spuugt Eva Jinek niet in een biertje. Vaste kijkers weten dat Eva normaal gesproken tijdens haar talkshow ook altijd een alcoholvrij biertje voor zich heeft staan. Maar zelfs dat ontbreekt al twee maanden.
De blondine vertelt op haar site dat haar bier-gewoonte niet meer zo goed combineerde met het moederschap en werk: "Ik ben een Tsjech van oorsprong en wij beschouwen bier als een soort levenselixer. Dat verhoudt zich alleen slecht tot om 2.30 uur naar bed gaan en om 7.30 uur weer opstaan wegens kind, talkshowappgroep en kijkcijfers. Daarom is het een goed idee om drank uit te sluiten. Bij mij is het alles of niets, dus in het weekend drink ik ook niet."
Als Eva het moeilijk heeft met haar non-alcoholische periode googelt ze op 'before and after quitting alcohol' en dan weet ze weer waarom ze het doet. De presentatrice heeft ook veel steun aan de site Tired of thinking of drinking van de Canadese Belle. Of Eva na deze twee maanden weer aan het bier gaat, vertelt het verhaal niet.
Partnerbijdrage
Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'
11:20Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'
09:40Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'