TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken spuugt Eva Jinek niet in een biertje. Vaste kijkers weten dat Eva normaal gesproken tijdens haar talkshow ook altijd een alcoholvrij biertje voor zich heeft staan. Maar zelfs dat ontbreekt al twee maanden.
De blondine vertelt op haar site dat haar bier-gewoonte niet meer zo goed combineerde met het moederschap en werk: "Ik ben een Tsjech van oorsprong en wij beschouwen bier als een soort levenselixer. Dat verhoudt zich alleen slecht tot om 2.30 uur naar bed gaan en om 7.30 uur weer opstaan wegens kind, talkshowappgroep en kijkcijfers. Daarom is het een goed idee om drank uit te sluiten. Bij mij is het alles of niets, dus in het weekend drink ik ook niet."
Als Eva het moeilijk heeft met haar non-alcoholische periode googelt ze op 'before and after quitting alcohol' en dan weet ze weer waarom ze het doet. De presentatrice heeft ook veel steun aan de site Tired of thinking of drinking van de Canadese Belle. Of Eva na deze twee maanden weer aan het bier gaat, vertelt het verhaal niet.
Video: Twee oud-redacteuren vertellen heftige verhalen over De Wereld Draait Door
11:20Daar zijn ze dan: Eva en Lars als echte partners in Flikken Maastricht
10:56Actrice Toprak Yalciner stapt in het huwelijksbootje
10:33Zangeres van Zweedse inzending voor Songfestival is haar stem kwijt
10:10Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans