TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken spuugt Eva Jinek niet in een biertje. Vaste kijkers weten dat Eva normaal gesproken tijdens haar talkshow ook altijd een alcoholvrij biertje voor zich heeft staan. Maar zelfs dat ontbreekt al twee maanden.
De blondine vertelt op haar site dat haar bier-gewoonte niet meer zo goed combineerde met het moederschap en werk: "Ik ben een Tsjech van oorsprong en wij beschouwen bier als een soort levenselixer. Dat verhoudt zich alleen slecht tot om 2.30 uur naar bed gaan en om 7.30 uur weer opstaan wegens kind, talkshowappgroep en kijkcijfers. Daarom is het een goed idee om drank uit te sluiten. Bij mij is het alles of niets, dus in het weekend drink ik ook niet."
Als Eva het moeilijk heeft met haar non-alcoholische periode googelt ze op 'before and after quitting alcohol' en dan weet ze weer waarom ze het doet. De presentatrice heeft ook veel steun aan de site Tired of thinking of drinking van de Canadese Belle. Of Eva na deze twee maanden weer aan het bier gaat, vertelt het verhaal niet.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht