TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken spuugt Eva Jinek niet in een biertje. Vaste kijkers weten dat Eva normaal gesproken tijdens haar talkshow ook altijd een alcoholvrij biertje voor zich heeft staan. Maar zelfs dat ontbreekt al twee maanden.
De blondine vertelt op haar site dat haar bier-gewoonte niet meer zo goed combineerde met het moederschap en werk: "Ik ben een Tsjech van oorsprong en wij beschouwen bier als een soort levenselixer. Dat verhoudt zich alleen slecht tot om 2.30 uur naar bed gaan en om 7.30 uur weer opstaan wegens kind, talkshowappgroep en kijkcijfers. Daarom is het een goed idee om drank uit te sluiten. Bij mij is het alles of niets, dus in het weekend drink ik ook niet."
Als Eva het moeilijk heeft met haar non-alcoholische periode googelt ze op 'before and after quitting alcohol' en dan weet ze weer waarom ze het doet. De presentatrice heeft ook veel steun aan de site Tired of thinking of drinking van de Canadese Belle. Of Eva na deze twee maanden weer aan het bier gaat, vertelt het verhaal niet.
Deze BN’ers doen mee aan het nieuwe programma De Meestergids
13:30Zien: De complete trailer van de nieuwe Videoland-serie BASTA
13:15Good Luck Guys krijgt een vierde seizoen én deze bekenden doen mee
12:49Shownieuws tipt Donny Roelvink: 'Pak je koffers en vertrek'
12:29Thomas trapt zijn Oranjezomer-week af met deze gasten