TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"In januari zijn we terug met seizoen twee!", kondigen Peet en Nicol aan in een filmpje.
In Familie Gillis: massa is kassa worden miljonair Peter Gillis (58) en zijn 28 jaar jongere vriendin Nicol (30) gevolgd. Als oprichter en enig eigenaar van De Oostappen Groep Vakantieparken, zwaait Peter momenteel de scepter over tien vakantieparken in Nederland en België. Nicol helpt hem waar ze kan en ook zijn twee zonen Ruud en Mark en dochter Inge werken in het familiebedrijf.
Eigenlijk zou het eerste seizoen van Familie Gillis: massa is kassa al eind september aflopen. Maar SBS 6 besloot er nog twee extra afleveringen aan vast te plakken. De laatste was gisteravond te zien. En het smaakt dus naar meer.
Door de coronacrisis, zag Peter zijn tien vakantieparken van de ene op de andere dag sluiten. Maar gelukkig voor hem werden de maatregelen versoepeld en konden we de afgelopen weken in de realityserie zien hoe ze de parken coronaproof weer openden. De gemiddelde mening over het programma is dat het zó fout is, dat het heerlijk om naar te kijken is. Dat belooft wat voor het tweede seizoen.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?