TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"In januari zijn we terug met seizoen twee!", kondigen Peet en Nicol aan in een filmpje.
In Familie Gillis: massa is kassa worden miljonair Peter Gillis (58) en zijn 28 jaar jongere vriendin Nicol (30) gevolgd. Als oprichter en enig eigenaar van De Oostappen Groep Vakantieparken, zwaait Peter momenteel de scepter over tien vakantieparken in Nederland en België. Nicol helpt hem waar ze kan en ook zijn twee zonen Ruud en Mark en dochter Inge werken in het familiebedrijf.
Eigenlijk zou het eerste seizoen van Familie Gillis: massa is kassa al eind september aflopen. Maar SBS 6 besloot er nog twee extra afleveringen aan vast te plakken. De laatste was gisteravond te zien. En het smaakt dus naar meer.
Door de coronacrisis, zag Peter zijn tien vakantieparken van de ene op de andere dag sluiten. Maar gelukkig voor hem werden de maatregelen versoepeld en konden we de afgelopen weken in de realityserie zien hoe ze de parken coronaproof weer openden. De gemiddelde mening over het programma is dat het zó fout is, dat het heerlijk om naar te kijken is. Dat belooft wat voor het tweede seizoen.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten