TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"In januari zijn we terug met seizoen twee!", kondigen Peet en Nicol aan in een filmpje.
In Familie Gillis: massa is kassa worden miljonair Peter Gillis (58) en zijn 28 jaar jongere vriendin Nicol (30) gevolgd. Als oprichter en enig eigenaar van De Oostappen Groep Vakantieparken, zwaait Peter momenteel de scepter over tien vakantieparken in Nederland en België. Nicol helpt hem waar ze kan en ook zijn twee zonen Ruud en Mark en dochter Inge werken in het familiebedrijf.
Eigenlijk zou het eerste seizoen van Familie Gillis: massa is kassa al eind september aflopen. Maar SBS 6 besloot er nog twee extra afleveringen aan vast te plakken. De laatste was gisteravond te zien. En het smaakt dus naar meer.
Door de coronacrisis, zag Peter zijn tien vakantieparken van de ene op de andere dag sluiten. Maar gelukkig voor hem werden de maatregelen versoepeld en konden we de afgelopen weken in de realityserie zien hoe ze de parken coronaproof weer openden. De gemiddelde mening over het programma is dat het zó fout is, dat het heerlijk om naar te kijken is. Dat belooft wat voor het tweede seizoen.
Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'
09:31Dropout Resort met Nadia Palesa komt binnenkort ook op tv