TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"In januari zijn we terug met seizoen twee!", kondigen Peet en Nicol aan in een filmpje.
In Familie Gillis: massa is kassa worden miljonair Peter Gillis (58) en zijn 28 jaar jongere vriendin Nicol (30) gevolgd. Als oprichter en enig eigenaar van De Oostappen Groep Vakantieparken, zwaait Peter momenteel de scepter over tien vakantieparken in Nederland en België. Nicol helpt hem waar ze kan en ook zijn twee zonen Ruud en Mark en dochter Inge werken in het familiebedrijf.
Eigenlijk zou het eerste seizoen van Familie Gillis: massa is kassa al eind september aflopen. Maar SBS 6 besloot er nog twee extra afleveringen aan vast te plakken. De laatste was gisteravond te zien. En het smaakt dus naar meer.
Door de coronacrisis, zag Peter zijn tien vakantieparken van de ene op de andere dag sluiten. Maar gelukkig voor hem werden de maatregelen versoepeld en konden we de afgelopen weken in de realityserie zien hoe ze de parken coronaproof weer openden. De gemiddelde mening over het programma is dat het zó fout is, dat het heerlijk om naar te kijken is. Dat belooft wat voor het tweede seizoen.
Partnerbijdrage
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14De TV van gisteren: De Oranjezomer-tafel snapt niets van keuze Dyantha Brooks: ‘Knapste speler van Oranje’