TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 30-jarige acteur, die bekend werd door soap Goede tijden, slechte tijden, deelt naaktmateriaal via het platform. Mensen kunnen vervolgens geld betalen om de naaktbeelden te bekijken. Op die manier compenseert hij zijn inkomstenverlies, zo zegt hij.
"Ik kan heel eerlijk vertellen dat het wel lekker loopt. Ik kom de coronatijd wel door. Ik moet zeggen dat ik er ook lol in begin te krijgen en steeds creatiever moet zijn. Voor mijn part doe ik het één of twee jaar", zegt Doedens.
Albert Verlinde liet vervolgens weten dat hij hoorde dat het om bedragen van 30.000 euro per drie of vier weken ging, waarna de acteur bevestigde dat hij aardig in de buurt zit.
Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter