TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opmerkzame Facebookgebruikers keken vreemd op toen RTL een post deelde met de namen van de twee finalisten die doorgaan naar de slotfase van de fotowedstrijd.
Presentator Tijl Beckand verraste kijkers vorige week door aan te kondigen dat in de halve finale niemand naar huis ging: zowel Janny van der Heijden, Bibi Breijman als Stefano Keizers mogen starten in de finale die dit jaar plaatsvindt op de Waddeneilanden. De finale bestaat uit twee afleveringen, aan het einde van het eerste deel vertrekt één van de drie BN'ers alsnog. Nu ligt dus al op straat wie het gaat worden.
RTL handelde snel en poetste de blunder weg door de post in kwestie te verwijderen. Maar niets verdwijnt echt van internet zolang mensen weten hoe de screenshot-functie op hun computer of telefoon werkt. Zo is al vroegtijdig bekend wie door juryleden William Rutten en Cynthia Boll op de boot gezet wordt.
Het perfecte plaatje is te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht