TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opmerkzame Facebookgebruikers keken vreemd op toen RTL een post deelde met de namen van de twee finalisten die doorgaan naar de slotfase van de fotowedstrijd.
Presentator Tijl Beckand verraste kijkers vorige week door aan te kondigen dat in de halve finale niemand naar huis ging: zowel Janny van der Heijden, Bibi Breijman als Stefano Keizers mogen starten in de finale die dit jaar plaatsvindt op de Waddeneilanden. De finale bestaat uit twee afleveringen, aan het einde van het eerste deel vertrekt één van de drie BN'ers alsnog. Nu ligt dus al op straat wie het gaat worden.
RTL handelde snel en poetste de blunder weg door de post in kwestie te verwijderen. Maar niets verdwijnt echt van internet zolang mensen weten hoe de screenshot-functie op hun computer of telefoon werkt. Zo is al vroegtijdig bekend wie door juryleden William Rutten en Cynthia Boll op de boot gezet wordt.
Het perfecte plaatje is te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid
07:49Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’