TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
François Boulangé bedacht de spelletjes voor het tv-programma Triviant, was regisseur van de programma's Boggle en De Connaisseur en eindredacteur van Lingo vanaf de start in 1989.
Dat hij ooit presentator zou worden, zag Boulangé niet aankomen. Maar na het vertrek van presentator Robert ten Brink in 1992 bleek een geschikte vervanger vinden lastiger dan gedacht. Een medewerker zette Boulangé stiekem op de lijst voor een screentest en de rest is geschiedenis.
Boulangé zou acht jaar blijven, tot het programma van de VARA naar de Tros verhuisde en Nance het stokje overnam. Na zijn Lingo-tijd maakte Boulangé met zijn eigen bedrijf bedrijfsfilms en werkte hij voor History Channel. In 2016 zagen we 'Frans Bakker' heel even terug op televisie bij De Slimste Mens.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato