TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
François Boulangé bedacht de spelletjes voor het tv-programma Triviant, was regisseur van de programma's Boggle en De Connaisseur en eindredacteur van Lingo vanaf de start in 1989.
Dat hij ooit presentator zou worden, zag Boulangé niet aankomen. Maar na het vertrek van presentator Robert ten Brink in 1992 bleek een geschikte vervanger vinden lastiger dan gedacht. Een medewerker zette Boulangé stiekem op de lijst voor een screentest en de rest is geschiedenis.
Boulangé zou acht jaar blijven, tot het programma van de VARA naar de Tros verhuisde en Nance het stokje overnam. Na zijn Lingo-tijd maakte Boulangé met zijn eigen bedrijf bedrijfsfilms en werkte hij voor History Channel. In 2016 zagen we 'Frans Bakker' heel even terug op televisie bij De Slimste Mens.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland