TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
François Boulangé bedacht de spelletjes voor het tv-programma Triviant, was regisseur van de programma's Boggle en De Connaisseur en eindredacteur van Lingo vanaf de start in 1989.
Dat hij ooit presentator zou worden, zag Boulangé niet aankomen. Maar na het vertrek van presentator Robert ten Brink in 1992 bleek een geschikte vervanger vinden lastiger dan gedacht. Een medewerker zette Boulangé stiekem op de lijst voor een screentest en de rest is geschiedenis.
Boulangé zou acht jaar blijven, tot het programma van de VARA naar de Tros verhuisde en Nance het stokje overnam. Na zijn Lingo-tijd maakte Boulangé met zijn eigen bedrijf bedrijfsfilms en werkte hij voor History Channel. In 2016 zagen we 'Frans Bakker' heel even terug op televisie bij De Slimste Mens.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv