TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de show treden Miss Montreal, Kensington en André Hazes op. Twee bekende Nederlanders die nog niet zijn aangekondigd worden in het programma omgetoverd tot standbeelden van koningin Wilhelmina en Antoni van Leeuwenhoek.
Naast de muzikanten maken ook Louis van Gaal, Ivo Niehe, Hugo de Jonge, Floortje Dessing en Romy Monteiro hun opwachting. Ook André van Duin werkt mee aan de shows die in het teken staan van donateurs werven voor KWF Kankerbestrijding. Hij praat voorafgaand de liveshow een compilatie met de mooiste momenten van de show van de afgelopen jaren aan elkaar. "Het belooft een mooi document te worden", aldus Van Duin in een persbericht.
André staat op is op woensdag 19 augustus om 20.35 uur te zien op NPO1. Om 20.55 uur volgt Nederland staat op tegen kanker.
Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord
09:00De Bevers gaan naar het grote doek: eerste bioscoopfilm aangekondigd