TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon gaf ter gelegenheid van zijn 52e verjaardag een exclusief - en weinig bekeken - interview aan Shownieuws waarin hij vertelde hoe hij zijn eerste jaar clean had beleefd.
Hij moest echter bekennen aan presentatrice Dyantha Brooks dat het twee maanden geleden gruwelijk mis ging tijdens de coronaperiode: "Mijn bedrijven kwamen stil te liggen, de talkshow met Patty Brard waar we al zes jaar mee bezig waren viel opeens weg. Mijn therapie viel weg, de AA-meetings vielen weg. Je denkt: fok it, de hele wereld zit thuis. Ik doe er niemand kwaad mee."
Uiteraard had hij op dat moment geen drank of drugs in huis, maar de relatiegeschenken van KLM boden uitkomst. De zogenoemde 'KLM-huisjes' zitten vol jenever en toen hij er daar een aantal soldaat van had gemaakt, was het hek van de dam. In zijn telefoon vond hij toch nog een nummer van een dealer en daarmee begonnen vier dagen van intens drank- en drugsgebruik.
In de Shownieuws studio zaten Evert Santegoeds en Albert Verlinde om de onthullingen te duiden. Evert kon melden dat Gordon na die vier dagen zichzelf wist te herpakken. Hij is daarna met huisvriend Patrick naar het Griekse eiland Paros gevlogen om cold turkey af te kicken voordat hij wederom in therapie ging. Evert en Albert waren het er over eens dat Gordon voldoende voer had voor een tweede biografie en dat er nog heel wat ongezegd is gebleven.
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026