TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Waar is De Mol? blikten Gordon en Johnny voor het eerst terug op het incident dat jarenlang tussen hen in had gestaan.
In de duinen van Ameland vertelde Gordon dat hij druk bezig is spijt te betuigen voor de vele fouten die hij in zijn leven gemaakt heeft toen hij nog actief gebruikte. Zo zou hij meerdere mensen aan de drugs geholpen hebben. Daar haakte Johnny handig op in door aan te kaarten dat Gordon ook met hem nog wat goed te maken had.
Gordon kent Johnny al ruim twintig jaar, ook in de jaren dat De Mol nog een ongeremd feestbeest was. Johnny's drank- en drugsgebruik baarde Gordon zorgen en hij besloot een boekje open te doen richting John de Mol: "Toen was jij 22 denk ik... en er zwaar aan. Toen heb ik je vader gewaarschuwd: "Dat gaat niet goed"."
Johnny wilde weten waarom Gordon dat niet rechtstreeks met hem besproken had. Daarop antwoordde hij: "We zaten in een hele andere vibe in ons leven. En wie ben ik om daar voor jou over te oordelen? Maar het is echt uit een goed hart geweest. Je vond het niet leuk, dat kan ik me goed voorstellen. Mijn excuses daarvoor. Het heeft me heel lang heel hoog gezeten."
Johnny was vergevingsgezind: "Voor mij is het nu gezegd en gedaan."
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy