TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de quiz 5 tegen 5, dat voor het eerst in 1983 op televisie was met als presentator Willem Ruis, zijn twee teams van vijf spelers actief. Ze moeten vragen beantwoorden waarin altijd centraal staat hoe de Nederlandse bevolking over bepaalde zaken denkt.
De eerste afleveringen stonden recht tegenover The voice of Holland en dat hebben ze bij SBS wel gemerkt. De cijfers vielen week na week tegen. Terwijl iedere week een kleine 2 miljoen mensen naar de talentenshow van RTL keken, stemden slechts zo'n 400.000 mensen af op het spelprogramma met Gordon.
Een verslaggever van RTL Boulevard vroeg Gordon maandagavond naar de lage kijkcijfers: “5 tegen 5 heeft 400.000 kijkers. Ben je daar blij mee of had je iets anders verwacht?” Gordon reageert hier uiteraard met grap op. "Ik kijk niet naar de kijkcijfers schat. Ik kijk alleen naar de cijfers op mijn bankrekening en dat is altijd boven het miljoen", zegt hij.
Uiteindelijk geeft hij eerlijk toe dat 400.000 mensen best wel tegenvalt. "Ik doe gewoon lekker mijn werk en 5 tegen 5 is superleuk om te maken. Het tweede seizoen is ook al opgenomen, dus dat komt er sowieso. Dus ja, weet je, ik maak me niet zo druk.”
Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface