TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de aflevering van Veronica Inside van afgelopen maandagavond kwam er witte rook uit de schoorsteen in Hilversum, vertelt Wilfred in zijn radioprogramma. “Het gesprek ging over een eenmalig programma. Daar komt binnenkort meer over.”
Daar namen sidekicks Niels van Baarlen en Rick Romijn geen genoegen mee, zodat ze vragen bleven stellen. “Laat ik het zo zeggen: ik presenteer het en Johan en René geven hun mening.” Het is vooralsnog onduidelijk of het programma iets te maken heeft met de racismespecial van Veronica Inside die in de lente voor veel ophef zorgde.
''Danny Vera is ons ontgroeid, hij is te groot voor ons geworden.'' 🙏🏆#veronicainside pic.twitter.com/zLK5LDyok4 — Veronica Inside (@veronicainside) October 14, 2020
Partnerbijdrage
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los