TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het lijkt erop dat GTST het binnenkort moet stellen zonder soapschurk Richard van Nooten.
Edwin Jonker geeft sinds vorig jaar maart gestalte aan de gehaaide zakenman. Zijn rivaliteit met Ludo Sanders en voorliefde voor vrouwen en lekker eten maakt hem een markant personage, maar mogelijk heeft Jonker geen tijd meer voor de rol.
Jonker krijgt het de komende maanden bijzonder druk. Niet alleen speelt hij een rol in de romcom F*ck de liefde 2, hij is vanaf november ook te zien in de nieuwe, grote theatermusical ONE, waarin hij de hoofdrol van farao Cheops op zich neemt. De musical speelt van woensdag tot en met zondag, waardoor er nog erg weinig tijd over blijft.
Het is zeker niet voor het eerst dat acteurs hun werk in de serie combineren met theaterklussen. Jette van der Meij en Bartho Braat speelden samen de voorstelling Gare de Lyon en ook Dilan Yurdakul, Melissa Drost en Ferry Doedens stonden 's avonds op de planken terwijl ze eerder die dag nog opnames hadden.
Malou Petter openhartig over Talpa-tijd: 'Dat had ik niet willen missen'
11:40Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen