TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een woordvoerder van RTL bevestigt vandaag aan RTL Boulevard dat Ferry Doedens is ontslagen bij Goede Tijden Slechte Tijden. "Ferry Doedens gaat GTST verlaten. Er is de afgelopen periode een situatie ontstaan die voor alle partijen een lastige werkrelatie tot gevolg had. Hierdoor hebben EndemolShine en RTL samen met Ferry eind juni in goede harmonie besloten om de samenwerking te beëindigen", aldus de woordvoerder.
Fans van GTST hoeven niet direct afscheid te nemen van Ferry, hij blijft volgens de woordvoerder nog een tijd te zien. "Ferry draait nog tot eind november, zodat de makers het verhaal van Lucas Sanders tot een mooi einde kunnen brengen. De rol van Lucas Sanders wordt niet gerecast en we zijn hem dankbaar voor de rol die hij de afgelopen jaren heeft neergezet."
Show-deskundige Guido den Aantrekker vertelde in de maandaguitzending van Shownieuws al over het hardnekkige gerucht dat Ferry ontslagen zou zijn bij GTST na een wel heel intiem weekend dat hij deelde op social media. Zo werd hij tijdens een Gay Pride feestje knus knuffelend op de gevoelige plaat vastgelegd met Gordon. Ferry deelde het kiekje op zijn Instagram, maar inmiddels is dit beeld verdwenen.
Naar nu blijkt is de acteur al voor deze foto ontslagen.
In datzelfde weekend deelde Ferry een post van hem en zijn ex-vriend Nuno die na een verblijf in het buitenland terugkeerde naar Nederland. Op Schiphol vielen de twee elkaar in de armen, mét mondkapjes. Maar ook deze openlijke uiting van intimiteit zou niet goed gevallen zijn bij de makers van GTST waar de coronamaatregelen uiterst streng nageleefd worden om überhaupt te kunnen werken aan de soap.
Om die reden werd Ferry in juni al twee weken op non-actief gesteld. Hij verklaarde toen openlijk in de podcast van Eddy Keur al 'acht weken gewoon met iedereen te hebben geknuffeld'. Nu hij zich opnieuw niet aan de regels heeft gehouden lijkt de maat vol.
In een reactie laat Ferry via Instagram weten dat hij verdriet heeft van de beslissing. "De situatie rond Corona is mij niet de koude kleren gaan zitten, waardoor ik de laatste tijd niet echt lekker in mijn vel zit. Dat heeft erin geresulteerd dat ik een aantal afspraken niet ben nagekomen. Ik snap dat het voor mijn werkgever een lastige situatie is geweest."
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen