TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nee, zelfs Hollywoodster Carice niet. En daar is een duidelijke reden voor.
Naast dat Carice waarschijnlijk niet eens de tijd heeft om in een dagelijkse soap te spelen, is er vanuit GTST geen behoefte aan zo'n A-ster. "Wat levert het de serie op om een ster van haar statuur te vragen?", reageert GTST-producent Idee Grotenhuis in De Telegraaf. "Ik zoek liever naar een talent waar we een personage van kunnen smeden dat door de kijker gelóófd wordt, dan naar een ster waarvan we alleen maar denken: 'Wat acteert die toch goed!'"
GTST-makers hebben vorig jaar al de nodige veranderingen doorgevoerd. Sinds kort is er ook een nieuwe cameravoering, die niet bij alle kijkers in de smaak valt. Alles om de huidige kijkcijfers van gemiddeld 800.000 kijkers per aflevering op te krikken. GTST behaalt nog makkelijk de kijkcijfer top 15. Maar wetende dat de perikelen in Meerdijk ooit een dikke 1,5 miljoen kijkers per avond opleverden, kan RTL niet anders dan kritisch actie ondernemen. Of het zal baten, ook nog met de kijkcijferluwe zomer op komst? De tijd, met onder meer de confrontatie tussen exen Indra (Romy Monteiro) en Richard (Edwin Jonker) en de bevalling van Demi op komst, zal het leren.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?