TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nee, zelfs Hollywoodster Carice niet. En daar is een duidelijke reden voor.
Naast dat Carice waarschijnlijk niet eens de tijd heeft om in een dagelijkse soap te spelen, is er vanuit GTST geen behoefte aan zo'n A-ster. "Wat levert het de serie op om een ster van haar statuur te vragen?", reageert GTST-producent Idee Grotenhuis in De Telegraaf. "Ik zoek liever naar een talent waar we een personage van kunnen smeden dat door de kijker gelóófd wordt, dan naar een ster waarvan we alleen maar denken: 'Wat acteert die toch goed!'"
GTST-makers hebben vorig jaar al de nodige veranderingen doorgevoerd. Sinds kort is er ook een nieuwe cameravoering, die niet bij alle kijkers in de smaak valt. Alles om de huidige kijkcijfers van gemiddeld 800.000 kijkers per aflevering op te krikken. GTST behaalt nog makkelijk de kijkcijfer top 15. Maar wetende dat de perikelen in Meerdijk ooit een dikke 1,5 miljoen kijkers per avond opleverden, kan RTL niet anders dan kritisch actie ondernemen. Of het zal baten, ook nog met de kijkcijferluwe zomer op komst? De tijd, met onder meer de confrontatie tussen exen Indra (Romy Monteiro) en Richard (Edwin Jonker) en de bevalling van Demi op komst, zal het leren.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers