TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen maanden introduceerde Hallmark een hele lijn wenskaarten en producten gebaseerd op de gevleugelde uitspraken van de Meilandjes. Maar die samenwerking is eenzijdig opgezegd na een storm van kritiek.
De controverse ontstond nadat Erica Meiland in haar biografie haar ongezouten mening gaf over boerka's. Zo omschreef ze vrouwen die er voor kiezen de bedekkende kleding te dragen als 'pinguïns', zei ze voor een verbod te zijn en dragers het liefst te willen 'genezen van die waanzin'.
Deze uitspraken deden zoveel stof opwaaien dat Hallmark na diverse klachten heeft besloten te stoppen met de productenlijn van de Meilandjes. In een verklaring laat het bedrijf weten diversiteit te omarmen en niemand uit te sluiten: "Wanneer een partner met wie wij samenwerken onze visie niet deelt, voelen we ons genoodzaakt deze producten offline te halen."
Erica bevestigt de ontwikkelingen aan Shownieuws: "Ze zijn even in beraad en tijdens het beraad hebben ze de collectie offline gehaald. Wordt vervolgd. We leven in een vreemde maatschappij tegenwoordig..."
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij