TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen maanden introduceerde Hallmark een hele lijn wenskaarten en producten gebaseerd op de gevleugelde uitspraken van de Meilandjes. Maar die samenwerking is eenzijdig opgezegd na een storm van kritiek.
De controverse ontstond nadat Erica Meiland in haar biografie haar ongezouten mening gaf over boerka's. Zo omschreef ze vrouwen die er voor kiezen de bedekkende kleding te dragen als 'pinguïns', zei ze voor een verbod te zijn en dragers het liefst te willen 'genezen van die waanzin'.
Deze uitspraken deden zoveel stof opwaaien dat Hallmark na diverse klachten heeft besloten te stoppen met de productenlijn van de Meilandjes. In een verklaring laat het bedrijf weten diversiteit te omarmen en niemand uit te sluiten: "Wanneer een partner met wie wij samenwerken onze visie niet deelt, voelen we ons genoodzaakt deze producten offline te halen."
Erica bevestigt de ontwikkelingen aan Shownieuws: "Ze zijn even in beraad en tijdens het beraad hebben ze de collectie offline gehaald. Wordt vervolgd. We leven in een vreemde maatschappij tegenwoordig..."
Bart Schols heeft spijt van uitspraken in discussie met Soundos: 'Zeer onhandig en dom'
09:10Beau van Erven Dorens schrijft woede van zich af over exit RTL Tonight en 'uitverkorene' Renze Klamer
08:27De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'