TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen maanden introduceerde Hallmark een hele lijn wenskaarten en producten gebaseerd op de gevleugelde uitspraken van de Meilandjes. Maar die samenwerking is eenzijdig opgezegd na een storm van kritiek.
De controverse ontstond nadat Erica Meiland in haar biografie haar ongezouten mening gaf over boerka's. Zo omschreef ze vrouwen die er voor kiezen de bedekkende kleding te dragen als 'pinguïns', zei ze voor een verbod te zijn en dragers het liefst te willen 'genezen van die waanzin'.
Deze uitspraken deden zoveel stof opwaaien dat Hallmark na diverse klachten heeft besloten te stoppen met de productenlijn van de Meilandjes. In een verklaring laat het bedrijf weten diversiteit te omarmen en niemand uit te sluiten: "Wanneer een partner met wie wij samenwerken onze visie niet deelt, voelen we ons genoodzaakt deze producten offline te halen."
Erica bevestigt de ontwikkelingen aan Shownieuws: "Ze zijn even in beraad en tijdens het beraad hebben ze de collectie offline gehaald. Wordt vervolgd. We leven in een vreemde maatschappij tegenwoordig..."
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha