TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij deed vrijdagavond een open sollicitatie in Op1.
"Ik zoek een baan", zo vertelde Hans Klok aan tafel in Op1. Hij heeft een wat lege agenda nu zijn show in Las Vegas is stopgezet vanwege het coronavirus. "Ik heb mezelf natuurlijk een klein beetje in de etalage gegooid. Ik zou ook jurylid kunnen zijn in Holland’s Got Talent, ik weet natuurlijk alles van variété. Dat soort dingen zoek ik nu, een beetje tv-werk."
Klok strikken voor Holland's Got Talent is zeker geen gek idee. Er zijn namelijk ook nog eens twee plekken om op te vullen, nu Paul de Leeuw zijn vaste contract met RTL 4 heeft verbroken en Dan Karaty herstellende is van een ernstige oogaandoening.
Nathalie Hoop was jarenlang de assistente (“Ze was zo veel meer, ze was echt een artiest”) van Hans Klok. Ze overleed op 43-jarige leeftijd aan baarmoederhalskanker. De illusionist werkte 21 jaar met haar samen. “Zij is zo belangrijk geweest voor waar ik nu ben.” #Op1 pic.twitter.com/0GRVUcxLOf — Op1 (@op1npo) November 20, 2020
Klem met Jacob Derwig en Barry Atsma vanaf deze maand te streamen bij Netflix
10:05Dit zijn alle Zomergasten van 2025
10:00Suse van Kleef heeft alle vertrouwen in de Oranjeleeuwinnen: 'Ze kunnen Europees kampioen worden'
09:55Eigen Huis & Tuin-klusser Nico Zwinkels (80) overleden
09:23Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?