TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Er zit een vervelende kant aan zo'n gigantisch populaire show als Game of Thrones en dat is dat fans een stevige mening hebben over wat een bevredigend einde zou zijn", zegt chef programmering Casey Bloys. HBO waardeert de poging van de fans, maar Bloys laat weten dat er op geen enkele manier wordt nagedacht over een remake van het einde van het verhaal.
HBO zit de komende tijd niet helemaal zonder Game of Thrones. De omroep werkt momenteel namelijk aan een prequel van GoT met Naomi Watts in de hoofdrol. De eerste afleveringen spelen zich af in Ierland, duizenden jaren eerder in de tijd dan het originele verhaal van Game of Thrones.
Ondanks de kritiek ontving Game of Thrones eerder deze maand 32 Emmy-nominaties. Daar vestigde de HBO-serie een record mee. Onder de nominaties zit die van Carice van Houten, die zichzelf opgaf en prompt werd genomineerd.
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire