TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel Holland bakt is sinds 2013 te zien bij de publieke omroep. “Ik heb altijd in het format geloofd en het publiek heeft het omarmd. Het is gewoon een hartstikke leuk programma dat dicht bij de mensen staat”, zegt Slagter in gesprek met het AD.
Het kijkcijferkanon is momenteel bezig aan zijn zevende seizoen. Volgens Slagter is het einde nog lang niet in zicht. “Het gaat een klassieker worden. Of misschien is het dat al. We hoeven er niets aan toe te voegen of te veranderen. Het enige dat dit jaar anders is, is de tent. Het ziet er beter uit, dus ik denk dat we daarmee doorgaan.”
Ook tijdens de coronacrisis werd er dus een seizoen gedraaid. Met wederom André van Duin als presentator en Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven als juryleden. Afgelopen zondag moest Chun het strijdtoneel verlaten, wat bij veel kijkers voor onbegrip zorgde.
Heel Holland bakt is zondag om 20.25 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’