TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel Holland bakt is sinds 2013 te zien bij de publieke omroep. “Ik heb altijd in het format geloofd en het publiek heeft het omarmd. Het is gewoon een hartstikke leuk programma dat dicht bij de mensen staat”, zegt Slagter in gesprek met het AD.
Het kijkcijferkanon is momenteel bezig aan zijn zevende seizoen. Volgens Slagter is het einde nog lang niet in zicht. “Het gaat een klassieker worden. Of misschien is het dat al. We hoeven er niets aan toe te voegen of te veranderen. Het enige dat dit jaar anders is, is de tent. Het ziet er beter uit, dus ik denk dat we daarmee doorgaan.”
Ook tijdens de coronacrisis werd er dus een seizoen gedraaid. Met wederom André van Duin als presentator en Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven als juryleden. Afgelopen zondag moest Chun het strijdtoneel verlaten, wat bij veel kijkers voor onbegrip zorgde.
Heel Holland bakt is zondag om 20.25 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer