TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel Holland bakt is sinds 2013 te zien bij de publieke omroep. “Ik heb altijd in het format geloofd en het publiek heeft het omarmd. Het is gewoon een hartstikke leuk programma dat dicht bij de mensen staat”, zegt Slagter in gesprek met het AD.
Het kijkcijferkanon is momenteel bezig aan zijn zevende seizoen. Volgens Slagter is het einde nog lang niet in zicht. “Het gaat een klassieker worden. Of misschien is het dat al. We hoeven er niets aan toe te voegen of te veranderen. Het enige dat dit jaar anders is, is de tent. Het ziet er beter uit, dus ik denk dat we daarmee doorgaan.”
Ook tijdens de coronacrisis werd er dus een seizoen gedraaid. Met wederom André van Duin als presentator en Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven als juryleden. Afgelopen zondag moest Chun het strijdtoneel verlaten, wat bij veel kijkers voor onbegrip zorgde.
Heel Holland bakt is zondag om 20.25 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht
09:50Familie Kraan neemt afscheid van Een Huis Vol Emigreert
08:23De TV van gisteren: Kijkers worden beroerd van de termen 'vriend' en 'broer' in Bureau Utrecht