TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heimwee TV is ongeveer hetzelfde als Troost TV, maar dan overdag en op NPO 2. Ook kunnen kijkers niet zelf suggesties aandragen, de programmering is door de Publieke Omroep zelf al ingevuld en ziet er vanaf 30 maart zo uit:
Vanaf 10.00 uur zijn er op NPO 2 programma’s te zien zoals Denkend aan Showroom dat nog een keer stilstaat bij excentrieke landgenoten of een terugblik op de geschiedenis van The Cats. Ook verschillende afleveringen uit de serie TV Monument komen voorbij.
Tegen de klok van elven is het tijd voor Sonja, Willem Duys’ Voor de vuist weg, Klasgenoten, Villa Felderhof en TROS TV Show op reis.
De liefhebbers van sitcoms komen rond de lunch ruimschoots aan hun trekken bij de klassiekers Zeg ’ns Aaa, Oppassen!!! en All Stars. De EO toont elke dag om 12.10 uur bekroonde natuurreeksen van de BBC.
Na Heb je dat gezien? zijn om ongeveer 13.15 uur winnaars van de Gouden Televizier-Ring aan de beurt zoals Eén van de acht, André van Duins Dag dag heerlijke lach en Kopspijkers. Ook is er ruimte voor kluchten, theater en evenementen van vroeger. De middag eindigt met onder meer Lang leve de vereniging van Michiel van Erp en cabaret.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen