TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik had ook op die boot kunnen zitten, maar dat wilde ik ook niet, zo liet de 69-jarige Huisman weten aan presentator Wilfred Genee, die verkondigde dat zowat iedereen is gevraagd om deel te nemen aan Alle hens aan dek. Voor Huisman was het echter niks, zo liet hij weten. "Ik heb die beelden gezien en ik word al ziek als ik er naar kijk."
Genee vroeg in de radioshow ook of er een tweede seizoen komt van Een programma over de jaren negentig. "Weet ik niet. En ik weet ook niet of ik dat wil hoor", antwoordde Huisman daarop.
In Alle hens aan dek varen bekende Nederlanders van Las Palmas naar Nederland. Een zeiltocht waarbij ze fysiek en mentaal flink op de proef worden gesteld. Imanuelle Grives, Victor Reinier, Marco Kroon, Caroline van Eeden en Rintje Ritsma zijn de deelnemers.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli