TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik had ook op die boot kunnen zitten, maar dat wilde ik ook niet, zo liet de 69-jarige Huisman weten aan presentator Wilfred Genee, die verkondigde dat zowat iedereen is gevraagd om deel te nemen aan Alle hens aan dek. Voor Huisman was het echter niks, zo liet hij weten. "Ik heb die beelden gezien en ik word al ziek als ik er naar kijk."
Genee vroeg in de radioshow ook of er een tweede seizoen komt van Een programma over de jaren negentig. "Weet ik niet. En ik weet ook niet of ik dat wil hoor", antwoordde Huisman daarop.
In Alle hens aan dek varen bekende Nederlanders van Las Palmas naar Nederland. Een zeiltocht waarbij ze fysiek en mentaal flink op de proef worden gesteld. Imanuelle Grives, Victor Reinier, Marco Kroon, Caroline van Eeden en Rintje Ritsma zijn de deelnemers.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'