TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram geeft Herman tekst en uitleg.
Van der Zandt was graag met het peloton meegereisd naar Parijs om te zien hoe de tour beslecht zou worden op de Champs-Élysées. Helaas geldt in de Franse hoofdstad corona code oranje. Dat zou betekenen dat hij en de rest van het NOS-team bij thuiskomst 10 dagen in quarantaine zouden moeten. En dat komt niet zo handig uit.
Herman en zijn collega's moeten komend weekend alweer verslag doen van het NK Veldrijden, dus kwamen ze eerder terug uit Frankrijk. Na de 17e etappe, toen de tourkaravaan Grenoble had verlaten, keerde het Avondetappe team alweer terug naar Nederland om in preventieve coronaquarantaine te gaan.
Herman deed de afgelopen etappes zijn oude bijnaam 'de schermman' eer aan door voor een groen scherm verslag te doen van de wielertocht.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene