TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram geeft Herman tekst en uitleg.
Van der Zandt was graag met het peloton meegereisd naar Parijs om te zien hoe de tour beslecht zou worden op de Champs-Élysées. Helaas geldt in de Franse hoofdstad corona code oranje. Dat zou betekenen dat hij en de rest van het NOS-team bij thuiskomst 10 dagen in quarantaine zouden moeten. En dat komt niet zo handig uit.
Herman en zijn collega's moeten komend weekend alweer verslag doen van het NK Veldrijden, dus kwamen ze eerder terug uit Frankrijk. Na de 17e etappe, toen de tourkaravaan Grenoble had verlaten, keerde het Avondetappe team alweer terug naar Nederland om in preventieve coronaquarantaine te gaan.
Herman deed de afgelopen etappes zijn oude bijnaam 'de schermman' eer aan door voor een groen scherm verslag te doen van de wielertocht.
Deze films en series brengen je helemaal in de stemming voor de Olympische Winterspelen
13:32Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen