TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram geeft Herman tekst en uitleg.
Van der Zandt was graag met het peloton meegereisd naar Parijs om te zien hoe de tour beslecht zou worden op de Champs-Élysées. Helaas geldt in de Franse hoofdstad corona code oranje. Dat zou betekenen dat hij en de rest van het NOS-team bij thuiskomst 10 dagen in quarantaine zouden moeten. En dat komt niet zo handig uit.
Herman en zijn collega's moeten komend weekend alweer verslag doen van het NK Veldrijden, dus kwamen ze eerder terug uit Frankrijk. Na de 17e etappe, toen de tourkaravaan Grenoble had verlaten, keerde het Avondetappe team alweer terug naar Nederland om in preventieve coronaquarantaine te gaan.
Herman deed de afgelopen etappes zijn oude bijnaam 'de schermman' eer aan door voor een groen scherm verslag te doen van de wielertocht.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, NPO Doc: Mijn broer, Furiosa: A Mad Max Saga
18:55Estavana Polman en Rafael van der Vaart verwachten tweede kindje samen
16:00Onverwachte ontdekking in tweede seizoen van Zussen: bekijk de eerste beelden
14:27Deze BN’ers doen mee aan het nieuwe programma De Meestergids