TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 57-jarige Koeman kampte drie weken geleden met hartproblemen, waarna hij met spoed werd opgenomen in het ziekenhuis en een hartkatheterisatie onderging. Drie weken later is de voormalig profvoetballer zodanig hersteld dat hij zijn verhaal in de talkshow op RTL4 kan doen.
Beau zal uiteraard ook over het Nederlands elftal willen praten, dat deze week eigenlijk zou beginnen aan de voorbereiding op het EK voetbal 2020. Dat toernooi is verplaatst naar de zomer van 2021.
Naast Koeman zit ook Najib Amhali aan tafel bij Beau. Van de cabaretier verschijnt vandaag de biografie Najib, waarin hij uitgebreid praat over zijn zijn jarenlange drugs-, drank- en gokverslaving.
Beau is donderdagavond om 21.25 uur te zien bij RTL 4.
B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'