TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De winst van het zesde seizoen van Heel Holland bakt heeft bij Anna Yilmaz het heilige vuur van het bakken aangewakkerd. De vrouw die twee jaar geleden de stolp uit handen van André van Duin kreeg, opent eind deze week haar eigen horecazaak.
Anna, die in 2019 nog werkzaam was bij de marine, geeft haar zaak de naam Anna’s Smaakatelier. De 31-jarige Amersfoortse gaat daarin koffie, gezonde broodjes en taart verkopen, zo schrijft ze op Instagram. Bij de opening vrijdag is ook burgemeester Lucas Bolsius van de partij.
Anna was na haar winst van Heel Holland bakt ook te zien in Bak mee met MAX bij Omroep MAX. Ook mocht ze een speciale oranjetaart aanbieden aan de Koninklijke familie toen deze in 2019, exact twee jaar voor de opening van haar eigen horecazaak, haar woonplaats Amersfoort bezochten.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'