TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De winst van het zesde seizoen van Heel Holland bakt heeft bij Anna Yilmaz het heilige vuur van het bakken aangewakkerd. De vrouw die twee jaar geleden de stolp uit handen van André van Duin kreeg, opent eind deze week haar eigen horecazaak.
Anna, die in 2019 nog werkzaam was bij de marine, geeft haar zaak de naam Anna’s Smaakatelier. De 31-jarige Amersfoortse gaat daarin koffie, gezonde broodjes en taart verkopen, zo schrijft ze op Instagram. Bij de opening vrijdag is ook burgemeester Lucas Bolsius van de partij.
Anna was na haar winst van Heel Holland bakt ook te zien in Bak mee met MAX bij Omroep MAX. Ook mocht ze een speciale oranjetaart aanbieden aan de Koninklijke familie toen deze in 2019, exact twee jaar voor de opening van haar eigen horecazaak, haar woonplaats Amersfoort bezochten.
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online