TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om in de sfeer van de Spelen te komen besloten de makers van het sportprogramma hun versie van het Olympisch vuur te ontsteken en Hélène moest te water om het klusje te klaren.
Live op televisie was te zien hoe de sportverslaggever met fakkel en al zich in de koude waterplas waagde. Het vuur ging zonder incident aan, maar Hendriks liep wel liep bijzonder voorzichtig. Dat was niet zonder reden: bij de repetities ging het tot vier maal mis.
Na de ontsteking spoedde Hendriks zich naar binnen om mee te praten met de mannen aan tafel. Sportief als hij is kon presentator Wilfred Genee het uiteraard niet laten om de repetitiebeelden van de glijpartij te laten zien.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid