TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om in de sfeer van de Spelen te komen besloten de makers van het sportprogramma hun versie van het Olympisch vuur te ontsteken en Hélène moest te water om het klusje te klaren.
Live op televisie was te zien hoe de sportverslaggever met fakkel en al zich in de koude waterplas waagde. Het vuur ging zonder incident aan, maar Hendriks liep wel liep bijzonder voorzichtig. Dat was niet zonder reden: bij de repetities ging het tot vier maal mis.
Na de ontsteking spoedde Hendriks zich naar binnen om mee te praten met de mannen aan tafel. Sportief als hij is kon presentator Wilfred Genee het uiteraard niet laten om de repetitiebeelden van de glijpartij te laten zien.
NPO gooit het roer om: grote veranderingen voor NPO2 en NPO3
08:04De TV van gisteren: 2 voor 12 laat concurrentie weer achter zich
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Oh, wat een jaar!, Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
16:09Nieuw seizoen The Grannies van Amsterdam binnenkort te streamen bij NPO Start
15:23Marco Schuitmaker verovert Duitsland én legt alles vast voor realityserie (video)