TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om in de sfeer van de Spelen te komen besloten de makers van het sportprogramma hun versie van het Olympisch vuur te ontsteken en Hélène moest te water om het klusje te klaren.
Live op televisie was te zien hoe de sportverslaggever met fakkel en al zich in de koude waterplas waagde. Het vuur ging zonder incident aan, maar Hendriks liep wel liep bijzonder voorzichtig. Dat was niet zonder reden: bij de repetities ging het tot vier maal mis.
Na de ontsteking spoedde Hendriks zich naar binnen om mee te praten met de mannen aan tafel. Sportief als hij is kon presentator Wilfred Genee het uiteraard niet laten om de repetitiebeelden van de glijpartij te laten zien.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'