TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om in de sfeer van de Spelen te komen besloten de makers van het sportprogramma hun versie van het Olympisch vuur te ontsteken en Hélène moest te water om het klusje te klaren.
Live op televisie was te zien hoe de sportverslaggever met fakkel en al zich in de koude waterplas waagde. Het vuur ging zonder incident aan, maar Hendriks liep wel liep bijzonder voorzichtig. Dat was niet zonder reden: bij de repetities ging het tot vier maal mis.
Na de ontsteking spoedde Hendriks zich naar binnen om mee te praten met de mannen aan tafel. Sportief als hij is kon presentator Wilfred Genee het uiteraard niet laten om de repetitiebeelden van de glijpartij te laten zien.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
09:36Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers