TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een persbericht geeft de zender de maatregelen én de nieuwe persfoto vrij van juryleden Chantal Janzen, Angela Groothuizen, Paul de Leeuw en nieuwkomer Ali B.
Grote verschil met andere edities is het feit dat er tijdens de audities geen publiek in de zaal zit. Toeschouwers kunnen de optredens vanuit andere zalen volgen en zijn via videoschermen wel achter de jury te zien in de uitzending. Ook de juryleden zitten verder uit elkaar om de kans op een eventuele besmetting te minimaliseren.
Dit seizoen ziet de jury onder meer poppenspelers, een jonge illusioniste, een zanger die zijn debuut maakt en twee tieners die zich aan moderne dans wagen. Presentator Humberto Tan heeft er zin in en belooft dit seizoen wél gebruik te gaan maken van zijn Gouden Buzzer om acts direct naar de halve finale te laten gaan.
Holland's got talent is vanaf zaterdag 29 augustus te zien om 20.00 uur bij RTL 4.
Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026