TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kennis doet deze bijzondere ontboezeming in het AD.
Dokteren zijn het er over eens dat een gemiddeld mens 7 tot 8 uur per nacht nodig heeft. Hugo vormt kennelijk de uitzondering op de regel, sinds zijn 15e kan hij het af met de helft. In de beginjaren maakte zijn moeder zich grote zorgen en werd Hugo's slaapcyclus doorgelicht door een arts: "De dokter zei: 'Ik weet niet hoe het kan, maar je haalt je remslaap, duurslaap en je inslaap. Er is niets aan de hand.'"
Door zijn hazeslaapjes is Hugo een echte nachtbraker geworden: "'s Nachts is er rust en krijg ik zoveel inspiratie.", verklaart Kennis die terwijl zijn verloofde Sander slaapt geregeld in de moestuin gaat werken.
Hugo is momenteel te zien in Eigen huis & tuin: lekker leven, iedere werkdag rond 17.00 uur bij RTL 4.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond