TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ik vertrek is zo succesvol dat de makers het concept aan alle kanten proberen uit te melken. We kenden al de Hoe gaat het nu met?-afleveringen en de kerst-afleveringen waarin Ik vertrek-kandidaten worden verrast met familiebezoek.
In Ik vertrek: even weg gaat Ik vertrek op de Bed en Breakfast tour. Twee kandidatenparen logeren een paar dagen bij elkaar, maken leuke uitjes en geven daarna een beoordeling. In de eerste aflevering vierden Alex en Martina uit Hongarije vakantie bij Everth en Frenske in Frankrijk – en andersom. Precies zoals in het populaire MAX-programma.
Liefhebbers van Ik vertrek hadden niet lang om zich voor te bereiden, want het programma werd pas op het laatste moment aangekondigd ter vervanging van Tik m aan. Dat programma met Emma Wortelboer en Frank Evenblij werd afgelast omdat er een paar coronagevallen waren.
Terug naar Ik vertrek: Even weg. Kijkers vielen uiteen in twee kampen.
Volgende keer wil ik weer wanhopig metselwerk zien zonder bouwvergunning. Hier hebben we Bed & Breakfast al voor #ikvertrek — Victor Hopman 😊🪴 (@vic23) April 17, 2021
Sinds wanneer is #ikvertrek #bedenbreakfast geworden? pic.twitter.com/OxMM6oRUzv — Rob Ester (@esterrob) April 17, 2021
Nou ja! #ikvertrek deelnemers mogen bij elkaar logeren, wat leuk! Zo uniek!
Misschien mogen ze wel betalen naar waarde op het eind. En dan tips geven. Ik zeg gat in de markt 👍🤗 — M⭕m by ❤️ (@moekebyheart) April 17, 2021
Als dit de nieuwe format is ben ik er wel klaar mee #ikvertrek — Richard H (@HogenboomR) April 17, 2021
Een andere groep was wel blij met de belevenissen van de stellen.
Merkwaardige cross-over van #ikvertrek en #bedenbreakfast maar zeer vermakelijk. Drie jaar in Frankrijk en nog niet echt lekker geïntegreerd... Dat had het andere stel in Hongarije beter voor elkaar. — R⭕️lf Mol 🇪🇺 (@rolfmol) April 17, 2021
Origineel is het allemaal niet, maar prima zaterdagavondvermaak #ikvertrek — Petra (@Schellebelle76) April 17, 2021
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari