TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het is echt een opgave, hoor. Ik swoop maar wat mee met dat haar, dat leidt een beetje af van die benen van mij”, neemt Ilse zichzelf min of meer op de hak. Toch geniet ze ondanks de vele uren die ze erin stopt met volle teugen bij onze Oosterburen. “Je bent gewoon elke dag aan het trainen. Eigenlijk lig je in bed alleen maar stapjes te tellen. Je kop loopt af en toe over, maar ik doe ontzettend m’n best. Gruwelijk leuk.”
Voor velen komt de passie voor dansen bij Ilse wellicht als een verrassing, maar de 43-jarige blondine is er al van kleins af aan verknocht aan. “Op mijn negende ging ik voor het eerst naar dansles in Almelo. Dat weten niet veel mensen, maar ja, dat vond ik fantastisch. En met name die beetje ouderwetse stijl, gefällt mir sehr. Ik kan niet eens meer goed Nederlands praten", gaat Ilse verder in gesprek met RTL Boulevard.
Omdat Ilse steevast naar Duitsland afreist voor de opnames, moet ze zeer regelmatig een coronatest ondergaan. Dat valt niet altijd mee, maar ze sluit toch met een vrolijke noot af. “Ik moet testen voordat ik naar Duitsland ga, dan word ik getest als ik aankom en dan word ik de volgende ochtend getest. Ik heb echt geen neusschot meer over. Maar ik ben blij, want het zorgt ervoor dat we iets kunnen doen."
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?