TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Beau werd de winnaar van The voice kids 2020 bekendgemaakt. Maar Ilse had dus ook een nieuwtje.
Ilse DeLange was van 2016 tot en met 2019 coach in The Voice Kids. Vorig jaar was ze dit samen met Ali B, Marco Borsato en Anouk. Dit seizoen werd Ilse vervangen door Sanne Hans (Miss Montreal). Maar toen Marco Borsato gebukt ging onder alle druk rondom zijn scheiding, werd Ilse DeLange weer ingeschakeld. Daarom streek ze voor team Marco als ad interim neer in de studio voor de finale vrijdagavond.
En dat smaakte dus weer naar meer. Want Ilse keert in het tiende seizoen van The Voice Kids terug als vaste coach. Team Ilse is back. Hetzelfde geldt voor Ali B en Sanne Hans. Of Marco en Anouk terugkeren, is nog de vraag. "Ik weet niet of het kan, ik weet niet of tegen die tijd zijn hoofd ernaar staat. Ik weet het niet", zei Sanne over Marco aan tafel bij Beau.
Wie dan die vierde coach wordt, is nog niet bekend. Tenminste, wordt nog niet bekend gemáákt. Ali zegt het namelijk al te weten. "Een jongen", verklapt hij. "Drie meiden was echt te veel." Als Beau vraagt of het Ronnie Flex is, krijgt hij daar niet echt antwoord op. Maar de kans bestaat, want Ronnie verving Lil Kleine eerder al eens in The voice.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari