TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2016 maakte Kooijman voor de Vlaamse televisie Opgejaagd waarin hij (vermeende) stalkers confronteerde met hun daden. Een van zijn doelwitten besloot Jan daarop aan te klagen wegens stalking en laster.
Na vier jaar heeft het Vlaams openbaar ministerie uitsluitsel gegeven over het incident. Het parket Halle-Vilvoorde acht de feiten bewezen, maar meent dat Jan en de programmamakers niet doorhadden dat ze de wet overtraden toen ze herhaaldelijk met draaiende camera bij de man aanbelden.
Uiteindelijk kreeg Jan een schuldigverklaring zonder veroordeling aan zijn broek, ook omdat het 't eerste vergrijp van de 39-jarige alleskunner was. Kooijman houdt geen strafblad over aan de zaak en was niet zelf in de rechtbank aanwezig om het vonnis te horen.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij