TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2016 maakte Kooijman voor de Vlaamse televisie Opgejaagd waarin hij (vermeende) stalkers confronteerde met hun daden. Een van zijn doelwitten besloot Jan daarop aan te klagen wegens stalking en laster.
Na vier jaar heeft het Vlaams openbaar ministerie uitsluitsel gegeven over het incident. Het parket Halle-Vilvoorde acht de feiten bewezen, maar meent dat Jan en de programmamakers niet doorhadden dat ze de wet overtraden toen ze herhaaldelijk met draaiende camera bij de man aanbelden.
Uiteindelijk kreeg Jan een schuldigverklaring zonder veroordeling aan zijn broek, ook omdat het 't eerste vergrijp van de 39-jarige alleskunner was. Kooijman houdt geen strafblad over aan de zaak en was niet zelf in de rechtbank aanwezig om het vonnis te horen.
De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale
11:36Lisa en Simon Bal uit Een Huis Vol zijn in het huwelijksbootje gestapt
11:15Verlaat Buddy Vedder Eén tegen 100? Caroline Tensen geeft duidelijkheid