TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2016 maakte Kooijman voor de Vlaamse televisie Opgejaagd waarin hij (vermeende) stalkers confronteerde met hun daden. Een van zijn doelwitten besloot Jan daarop aan te klagen wegens stalking en laster.
Na vier jaar heeft het Vlaams openbaar ministerie uitsluitsel gegeven over het incident. Het parket Halle-Vilvoorde acht de feiten bewezen, maar meent dat Jan en de programmamakers niet doorhadden dat ze de wet overtraden toen ze herhaaldelijk met draaiende camera bij de man aanbelden.
Uiteindelijk kreeg Jan een schuldigverklaring zonder veroordeling aan zijn broek, ook omdat het 't eerste vergrijp van de 39-jarige alleskunner was. Kooijman houdt geen strafblad over aan de zaak en was niet zelf in de rechtbank aanwezig om het vonnis te horen.
Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er
10:00Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf
09:12Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië