TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2016 maakte Kooijman voor de Vlaamse televisie Opgejaagd waarin hij (vermeende) stalkers confronteerde met hun daden. Een van zijn doelwitten besloot Jan daarop aan te klagen wegens stalking en laster.
Na vier jaar heeft het Vlaams openbaar ministerie uitsluitsel gegeven over het incident. Het parket Halle-Vilvoorde acht de feiten bewezen, maar meent dat Jan en de programmamakers niet doorhadden dat ze de wet overtraden toen ze herhaaldelijk met draaiende camera bij de man aanbelden.
Uiteindelijk kreeg Jan een schuldigverklaring zonder veroordeling aan zijn broek, ook omdat het 't eerste vergrijp van de 39-jarige alleskunner was. Kooijman houdt geen strafblad over aan de zaak en was niet zelf in de rechtbank aanwezig om het vonnis te horen.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky