TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2016 maakte Kooijman voor de Vlaamse televisie Opgejaagd waarin hij (vermeende) stalkers confronteerde met hun daden. Een van zijn doelwitten besloot Jan daarop aan te klagen wegens stalking en laster.
Na vier jaar heeft het Vlaams openbaar ministerie uitsluitsel gegeven over het incident. Het parket Halle-Vilvoorde acht de feiten bewezen, maar meent dat Jan en de programmamakers niet doorhadden dat ze de wet overtraden toen ze herhaaldelijk met draaiende camera bij de man aanbelden.
Uiteindelijk kreeg Jan een schuldigverklaring zonder veroordeling aan zijn broek, ook omdat het 't eerste vergrijp van de 39-jarige alleskunner was. Kooijman houdt geen strafblad over aan de zaak en was niet zelf in de rechtbank aanwezig om het vonnis te horen.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België