TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws pakte vrijdag ‘groots’ uit met onthullende documenten over het Omroep MAX-programma Showcolade. Maar de mensen bij het SBS6-programma werden er niet heel veel wijzer van en Jan Slagter lacht om het tafereel bij de concurrent.
Op Twitter kan Slagter het niet laten om te reageren op de actie van Shownieuws. “Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen: Shownieuws die een Wob-verzoek heeft ingediend over Showcolade… #belachelijk”, schrijft de Omroep MAX-baas.
Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen : shownieuws die een WOB verzoek heeft ingediend over Showcolade…. #belachelijk https://t.co/Ov0m7KH6iG — Jan Slagter (@Jan_Slagter) July 31, 2021
Jan krijgt bijval van één van zijn volgers. “Dat heeft Shownieuws altijd. Ze brengen al het nieuws als een scoop, terwijl heel Nederland alle ins and outs al heeft meegekregen via de social media. Alsof ze het nieuws hebben uitgevonden…”
Uit de documenten bleek wel dat Edsilia Rombley niet de eerste keus van Slagter was om de presentatie van Showcolade op zich te nemen. Het programma werd een flop bij Omroep MAX.
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming