TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws pakte vrijdag ‘groots’ uit met onthullende documenten over het Omroep MAX-programma Showcolade. Maar de mensen bij het SBS6-programma werden er niet heel veel wijzer van en Jan Slagter lacht om het tafereel bij de concurrent.
Op Twitter kan Slagter het niet laten om te reageren op de actie van Shownieuws. “Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen: Shownieuws die een Wob-verzoek heeft ingediend over Showcolade… #belachelijk”, schrijft de Omroep MAX-baas.
Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen : shownieuws die een WOB verzoek heeft ingediend over Showcolade…. #belachelijk https://t.co/Ov0m7KH6iG — Jan Slagter (@Jan_Slagter) July 31, 2021
Jan krijgt bijval van één van zijn volgers. “Dat heeft Shownieuws altijd. Ze brengen al het nieuws als een scoop, terwijl heel Nederland alle ins and outs al heeft meegekregen via de social media. Alsof ze het nieuws hebben uitgevonden…”
Uit de documenten bleek wel dat Edsilia Rombley niet de eerste keus van Slagter was om de presentatie van Showcolade op zich te nemen. Het programma werd een flop bij Omroep MAX.
Terugblik: Wat gebeurde er ook alweer in seizoen 1 van Zussen?
12:51Monique Hansler ontpopt zich tot bardanseres: 'Niet te stoppen na 2 shotjes'
12:00Peter Pannekoek keert terug als presentator van het Gouden Televizier-Ring Gala
11:14De Slimste Mens bijna van start: dit zijn de deelnemers
10:48Wanneer en hoe laat speelt Botic van de Zandschulp op de US Open?