TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws pakte vrijdag ‘groots’ uit met onthullende documenten over het Omroep MAX-programma Showcolade. Maar de mensen bij het SBS6-programma werden er niet heel veel wijzer van en Jan Slagter lacht om het tafereel bij de concurrent.
Op Twitter kan Slagter het niet laten om te reageren op de actie van Shownieuws. “Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen: Shownieuws die een Wob-verzoek heeft ingediend over Showcolade… #belachelijk”, schrijft de Omroep MAX-baas.
Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen : shownieuws die een WOB verzoek heeft ingediend over Showcolade…. #belachelijk https://t.co/Ov0m7KH6iG — Jan Slagter (@Jan_Slagter) July 31, 2021
Jan krijgt bijval van één van zijn volgers. “Dat heeft Shownieuws altijd. Ze brengen al het nieuws als een scoop, terwijl heel Nederland alle ins and outs al heeft meegekregen via de social media. Alsof ze het nieuws hebben uitgevonden…”
Uit de documenten bleek wel dat Edsilia Rombley niet de eerste keus van Slagter was om de presentatie van Showcolade op zich te nemen. Het programma werd een flop bij Omroep MAX.
NTR maakt Andere Tijden-special over Eurovisie Songfestival
10:56Thomas Erdbrink reist door Rusland in nieuwe docuserie Onze Man bij de Vijand
10:00De tv-aanraders van Hila Noorzai: 'De humor, de gevatheid, de mode: ik vond deze serie fantastisch'
09:49Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte nieuwe commentatoren van Eurovisie Songfestival
09:14De TV van gisteren: RTL 4 zit er iets minder warmpjes bij met De Verraders als vervanger Winter Vol Liefde