TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws pakte vrijdag ‘groots’ uit met onthullende documenten over het Omroep MAX-programma Showcolade. Maar de mensen bij het SBS6-programma werden er niet heel veel wijzer van en Jan Slagter lacht om het tafereel bij de concurrent.
Op Twitter kan Slagter het niet laten om te reageren op de actie van Shownieuws. “Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen: Shownieuws die een Wob-verzoek heeft ingediend over Showcolade… #belachelijk”, schrijft de Omroep MAX-baas.
Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen : shownieuws die een WOB verzoek heeft ingediend over Showcolade…. #belachelijk https://t.co/Ov0m7KH6iG — Jan Slagter (@Jan_Slagter) July 31, 2021
Jan krijgt bijval van één van zijn volgers. “Dat heeft Shownieuws altijd. Ze brengen al het nieuws als een scoop, terwijl heel Nederland alle ins and outs al heeft meegekregen via de social media. Alsof ze het nieuws hebben uitgevonden…”
Uit de documenten bleek wel dat Edsilia Rombley niet de eerste keus van Slagter was om de presentatie van Showcolade op zich te nemen. Het programma werd een flop bij Omroep MAX.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025