TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws pakte vrijdag ‘groots’ uit met onthullende documenten over het Omroep MAX-programma Showcolade. Maar de mensen bij het SBS6-programma werden er niet heel veel wijzer van en Jan Slagter lacht om het tafereel bij de concurrent.
Op Twitter kan Slagter het niet laten om te reageren op de actie van Shownieuws. “Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen: Shownieuws die een Wob-verzoek heeft ingediend over Showcolade… #belachelijk”, schrijft de Omroep MAX-baas.
Ach ja het komkommertijd! Ik moet er wel om lachen : shownieuws die een WOB verzoek heeft ingediend over Showcolade…. #belachelijk https://t.co/Ov0m7KH6iG — Jan Slagter (@Jan_Slagter) July 31, 2021
Jan krijgt bijval van één van zijn volgers. “Dat heeft Shownieuws altijd. Ze brengen al het nieuws als een scoop, terwijl heel Nederland alle ins and outs al heeft meegekregen via de social media. Alsof ze het nieuws hebben uitgevonden…”
Uit de documenten bleek wel dat Edsilia Rombley niet de eerste keus van Slagter was om de presentatie van Showcolade op zich te nemen. Het programma werd een flop bij Omroep MAX.
De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'
15:41Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp
15:22Agent Maikel uit Bureau Utrecht overladen met kaarten en cadeaus
14:55De eerste deelnemers van The Voice of Holland 2026 stellen zich voor