TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Champions League heeft een hymne, de Europa League heeft ook een eigen lied, waarom de Keuken Kampioen Divisie niet? Met die gedachte kreeg Smit de opdracht een speciaal nummer te componeren.
Jan Smit ging samen met de Marcel Fisser band aan de slag. Ook Keuken Kampioen Divisie-spelers Robert Mühren, Frank Korpershoek en Ralf Seuntjens leverden ondanks hun zelfbenoemde a-muzikaliteit een bijdrage aan wat Smit een "eervolle uitdaging" noemt. Er hangt veel vanaf, het instrumentale nummer wordt vanaf heden gespeeld bij elke Keuken Kampioen Divisie-wedstrijd op FOX Sports.
Toen mij gevraagd werd om een officiële hymne voor de ‘Keuken Kampioen Divisie’ (@1e_Divisie) te componeren, twijfelde ik natuurlijk geen moment! Een eervolle uitdaging die ik maar al te graag ben aangegaan. pic.twitter.com/IQttX472xl — JAN SMIT (@JanSmit) September 5, 2020
De hymne mag dan instrumentaal zijn, er is wel degelijke tekst geschreven voor het erelied van de Eerste Divisie. In de promovideo zijn de lyrics voor het muziekstuk te ontwaren. De kraker bevat gouden regels als: "De voetbalavond kan beginnen / met routinier of nieuw talent / Als je je cluppie weer ziet spelen/ Ben je trots, 't is jouw moment. De Keuken Kampioen Divisie / Het maakt niet uit voor wie je bent / De Keuken Kampioen divisie / Daar word je elke week verwend".
Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden
07:47Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
07:46De TV van gisteren: Veel kijkers voor bijzondere Kopen Zonder Kijken-aflevering met Sarah en Lasse