TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Champions League heeft een hymne, de Europa League heeft ook een eigen lied, waarom de Keuken Kampioen Divisie niet? Met die gedachte kreeg Smit de opdracht een speciaal nummer te componeren.
Jan Smit ging samen met de Marcel Fisser band aan de slag. Ook Keuken Kampioen Divisie-spelers Robert Mühren, Frank Korpershoek en Ralf Seuntjens leverden ondanks hun zelfbenoemde a-muzikaliteit een bijdrage aan wat Smit een "eervolle uitdaging" noemt. Er hangt veel vanaf, het instrumentale nummer wordt vanaf heden gespeeld bij elke Keuken Kampioen Divisie-wedstrijd op FOX Sports.
Toen mij gevraagd werd om een officiële hymne voor de ‘Keuken Kampioen Divisie’ (@1e_Divisie) te componeren, twijfelde ik natuurlijk geen moment! Een eervolle uitdaging die ik maar al te graag ben aangegaan. pic.twitter.com/IQttX472xl — JAN SMIT (@JanSmit) September 5, 2020
De hymne mag dan instrumentaal zijn, er is wel degelijke tekst geschreven voor het erelied van de Eerste Divisie. In de promovideo zijn de lyrics voor het muziekstuk te ontwaren. De kraker bevat gouden regels als: "De voetbalavond kan beginnen / met routinier of nieuw talent / Als je je cluppie weer ziet spelen/ Ben je trots, 't is jouw moment. De Keuken Kampioen Divisie / Het maakt niet uit voor wie je bent / De Keuken Kampioen divisie / Daar word je elke week verwend".
Partnerbijdrage
Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV