TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard onthulde het presentatieduo als toetje na een week vol nominaties in iedere Gouden Televizier-Ring categorie
Jan Smit en Rik van de Westelaken hebben beiden ruime ervaring in het presenteren van het ringgala. Smit was vier keer master of ceremonies, bij Van de Westelaken staat de teller op twee. Jan en Rik waren in 2018 voor het laatst samen te zien tijdens de avond van de Nederlandse televisieprijzen.
In RTL Boulevard werd ook ingegaan op de geruchten dat Nikkie de Jager ook in de race was voor de presentatieklus. Maar omdat De Jager genomineerd is voor twee Televizier-Sterren (presentatrice en jeugd voor Make up cup) is het niet mogelijk voor haar. Om dezelfde reden moest Jan Smit enkele jaren op rij de presentatie doorgeven zodra duidelijk was dat 'zijn' Beste zangers bij de laatste 3 zat.
Het Gouden Televizier-Ring Gala is op donderdag 14 oktober te zien op NPO 1.
De Grannies van Amsterdam krijgt een derde seizoen
12:05Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'