TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De organisatie bevestigde de duo-presentatie van Smit en Maas die ook al jarenlang het commentaar verzorgen tijdens het liedjesfestijn.
Tijdens het Grote Songfestivalfeest treden oud-deelnemers en winnaars uit 65 jaar Eurovisie Songfestival op. Volgens Cornald is het de ultieme pre-party ter voorbereiding op de komende editie van het festival in mei volgend jaar.
Jan en Cornald praten de avond aan elkaar en verwelkomen naast Nederlandse inzendingen als Ruth Jacott en Edsilia Rombley ook oud-winnaars als Lenny Kuhr en Teach-In. Internationale artiesten als Loreen, Netta, Katrina & The Waves en Dana International zijn ook van de partij.
Het Grote Songfestivalfeest vindt plaats op zondag 15 december.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer