TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De organisatie bevestigde de duo-presentatie van Smit en Maas die ook al jarenlang het commentaar verzorgen tijdens het liedjesfestijn.
Tijdens het Grote Songfestivalfeest treden oud-deelnemers en winnaars uit 65 jaar Eurovisie Songfestival op. Volgens Cornald is het de ultieme pre-party ter voorbereiding op de komende editie van het festival in mei volgend jaar.
Jan en Cornald praten de avond aan elkaar en verwelkomen naast Nederlandse inzendingen als Ruth Jacott en Edsilia Rombley ook oud-winnaars als Lenny Kuhr en Teach-In. Internationale artiesten als Loreen, Netta, Katrina & The Waves en Dana International zijn ook van de partij.
Het Grote Songfestivalfeest vindt plaats op zondag 15 december.
Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven