TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De organisatie bevestigde de duo-presentatie van Smit en Maas die ook al jarenlang het commentaar verzorgen tijdens het liedjesfestijn.
Tijdens het Grote Songfestivalfeest treden oud-deelnemers en winnaars uit 65 jaar Eurovisie Songfestival op. Volgens Cornald is het de ultieme pre-party ter voorbereiding op de komende editie van het festival in mei volgend jaar.
Jan en Cornald praten de avond aan elkaar en verwelkomen naast Nederlandse inzendingen als Ruth Jacott en Edsilia Rombley ook oud-winnaars als Lenny Kuhr en Teach-In. Internationale artiesten als Loreen, Netta, Katrina & The Waves en Dana International zijn ook van de partij.
Het Grote Songfestivalfeest vindt plaats op zondag 15 december.
We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Signed, sealed, delivered, Goodfellas
21:07Kijkers verbazen zich over wending in B&B Vol Liefde-avontuur Fred: 'Wat gebeurt hier?'