TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De organisatie bevestigde de duo-presentatie van Smit en Maas die ook al jarenlang het commentaar verzorgen tijdens het liedjesfestijn.
Tijdens het Grote Songfestivalfeest treden oud-deelnemers en winnaars uit 65 jaar Eurovisie Songfestival op. Volgens Cornald is het de ultieme pre-party ter voorbereiding op de komende editie van het festival in mei volgend jaar.
Jan en Cornald praten de avond aan elkaar en verwelkomen naast Nederlandse inzendingen als Ruth Jacott en Edsilia Rombley ook oud-winnaars als Lenny Kuhr en Teach-In. Internationale artiesten als Loreen, Netta, Katrina & The Waves en Dana International zijn ook van de partij.
Het Grote Songfestivalfeest vindt plaats op zondag 15 december.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'