TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Via een videobelletje met presentator James Cooke gaf Jan openheid van zaken over zijn gezondheid.
Smit werd afgelopen november getroffen door een burn-out, al blijft hij dat een stom woord vinden. Feit is dat hij jarenlang teveel hooi op de vork heeft genomen tot eind vorig jaar 'de man met de hamer' langskwam: "Die slaat je in één keer op je achterhoofd. Dan ben je lichamelijk en mentaal helemaal kapot."
Momenteel is hij aan de beterende hand, maar Smit is nog lang niet boven jan en dat baart hem zorgen: "Ik ben geen depressief persoon. Maar ik heb wel momenten dat ik denk: Oei, het duurt wel heel lang. Ik ben ook gewaarschuwd, het is me ook verteld dat het soms wel één tot twee jaar kan duren voordat je hele mindset weer helemaal goed is."
Jan had gehoopt dat de presentatie van het Eurovisie Songfestival zijn grote comeback zou worden, maar het coronavirus besloot anders: "De annulering van het Songfestival was voor mij wel een beetje dubbel. Ik heb daar maandenlang naar toegeleefd. Het is alsof ze de finish 100 meter opschuiven als je een marathon aan het lopen bent. Dus daar heb ik best wel last van gehad."
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde