TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met TelegraafTV gaat Jeroen in op het ontstane conflict. De laatste maanden wordt hij herhaaldelijk op de hak genomen in het voetbalpraatprogramma en dat is tegen het zere been.
In de seizoensopener van VI was het weer raak. Johan Derksen en René van der Gijp moesten smakelijk lachen om Jeroen en zijn programma Hoge bomen. Dat schoot Van der Boom in het verkeerde keelgat: hij weigerde daarop een interview met de radiovariant van het programma dat eerder nog was toegezegd.
Bij TelegraafTV is Jeroen duidelijk: "Het is voetbalhumor, het is kantinehumor en daar wil ik het graag bij laten. Ik ben de linksbuiten van Ajax niet. Laten zij zich lekker bemoeien met hun zaken, dan doe ik dat met mijn zaken."
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025