TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als morgen blijkt dat er extra maatregelen nodig zijn, zullen we die toepassen”, zegt zenderbaas Peter van der Vorst. "We zijn de afgelopen tien maanden heel flexibel en vindingrijk geworden en maken elke dag een gevarieerde show.”
Vooral in de onophoudelijke stroom van coronaberichtgeving is het volgens Van der Vorst belangrijk dat er in de talkshows duiding wordt gegeven. "Talkshows blijven een belangrijke bron voor informatie en amusement voor onze kijkers.”
Eerder liet WNL-hoofdredacteur Bert Huisjes al weten dat Op1 ook gewoon doorgaat bij verscherpingen. Wel zal de talkshow van de publieke omroep verdergaan als “een sobere versie”.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?