TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met RTV Rijnmond blikt Derksen vooruit op het nieuwe seizoen en de gespannen verhoudingen tussen hem en presentator Wilred Genee.
Wat Derksen betreft is er niets veranderd. Hij meent nog steeds dat Wilfred zich hypocriet heeft opgesteld toen hij tijdens de 'racismespecial' van het programma de rol van onafhankelijke gespreksleider naar zich toe trok. Daarmee heeft Genee volgens Johan een bom onder het programma gelegd: "Ik vind dat Wilfred een authentiek programma opgeblazen heeft door plotseling heel hypocriet de politiek-correcte verslaggever te gaan spelen, terwijl hij me drie dagen eerder een foto van Akwasi toonde met het idee: als ik die foto laat zien, dan zeggen Johan en René er wel wat van."
Derksen was klaar het bijltje erbij neer te gooien, maar John de Mol dwong de heren hun contract uit te dienen. Johan schuift dus weer aan, maar voor een gespannen sfeer vreest hij niet: "Dat gaat weer lopen als een trein, want als wij weer bij elkaar zitten dan is die chemie er. De kijker hoeft er niet de dupe van te worden. We hebben wel vaker onder dat soort omstandigheden programma’s gemaakt."
Veronica inside is vanaf maandag 11 september weer te zien om 20.30 uur op Veronica.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij