TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met RTV Rijnmond blikt Derksen vooruit op het nieuwe seizoen en de gespannen verhoudingen tussen hem en presentator Wilred Genee.
Wat Derksen betreft is er niets veranderd. Hij meent nog steeds dat Wilfred zich hypocriet heeft opgesteld toen hij tijdens de 'racismespecial' van het programma de rol van onafhankelijke gespreksleider naar zich toe trok. Daarmee heeft Genee volgens Johan een bom onder het programma gelegd: "Ik vind dat Wilfred een authentiek programma opgeblazen heeft door plotseling heel hypocriet de politiek-correcte verslaggever te gaan spelen, terwijl hij me drie dagen eerder een foto van Akwasi toonde met het idee: als ik die foto laat zien, dan zeggen Johan en René er wel wat van."
Derksen was klaar het bijltje erbij neer te gooien, maar John de Mol dwong de heren hun contract uit te dienen. Johan schuift dus weer aan, maar voor een gespannen sfeer vreest hij niet: "Dat gaat weer lopen als een trein, want als wij weer bij elkaar zitten dan is die chemie er. De kijker hoeft er niet de dupe van te worden. We hebben wel vaker onder dat soort omstandigheden programma’s gemaakt."
Veronica inside is vanaf maandag 11 september weer te zien om 20.30 uur op Veronica.
Partnerbijdrage
Thomas Acda speelt de hoofdrol in de nieuwe reeks van Baantjer
11:46Rob Geus maakt comeback op SBS6 met nieuw programma De Hygiënepolitie
11:40De Slimste Mens-duo maakt comeback met treinreis van Estland tot Spanje
11:29Talpa komt met een nieuwe dagelijkse dramaserie op Net5
11:25Het programma So You Think You Can Dance komt terug
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
