TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel is diep geschokt door de moord op advocaat Derk Wiersum, woensdagochtend in Amsterdam. De misdaadjournalist die zelf ook wordt bedreigd en beveiligd spreekt van een trieste dag.
"Ik ben diep geschokt door deze aanslag, die alle kenmerken heeft van een nieuwe wraakactie vanwege de verklaringen van de kroongetuige tegen Ridouan Taghi.", schrijft John van den Heuvel op Instagram. "Het grijpt me zeer aan dat iemand wordt vermoord omdat hij gewoon zijn werk doet."
De 44-jarige advocaat Derk Wiersum is woensdagochtend neergeschoten in de buurt van zijn huis in Amsterdam Buitenveldert. Wiersum stond de afgelopen tijd Nabil B. bij, kroongetuige in de zaak tegen topcrimineel Ridouan T.. Eerder is ook de broer van Nabil B. doodgeschoten. Deze broer had niets met de zaak te maken.
Van den Heuvel, maker van misdaadprogramma's voor RTL en misdaadjournalist van De Telegraaf, wordt zelf ook al tijden bedreigd. In eerste instantie door dreiging vanuit motorclub No Surrender, maar later ook vanuit de hoek van Ridouan T. bij. Van de Amsterdamse burgemeester Halsema mocht John vorig jaar enige tijd niet in de studio van RTL Boulevard op het Leidseplein komen omdat zijn veiligheid daar niet kon worden gegarandeerd.
Over de moord op Wiersum zegt Van den Heuvel ook: "Het geeft opnieuw aan hoezeer de reikwijdte van georganiseerde misdaad wordt onderschat. Weer is een grens overschreden. Een hele trieste dag. Mijn gedachten gaan uit naar de nabestaanden."
De dader van de moord op Wiersum is nog voortvluchtig.
Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’
10:23Hélène Hendriks blikt terug op zware tv-weken: ‘Volzinnen kwamen er niet uit’
08:11De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'