TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 49-jarige Williams tekende zijn contract bij Peter van der Vorst in het bijzijn van een hoop vrienden. "Nu zit je eraan vast", zei programmadirecteur Van der Vorst vlak voor het tekenen van Williams. De presentator reageerde op Instagram verheugd op zijn nieuwe contract. "Ik ga een commitment aan waar ik heel trots op ben."
De komende jaren stort Williams zich weer in de wereld van het klussen en autorijden, want er komen nieuwe reeksen van Help! Mijn man is klusser en De slechtste chauffeur van Nederland. Ook is Williams samen met RTL bezig met wat nieuwe programma's. Details daarover komen later naar buiten.
Williams werkt al zo'n twintig jaar voor RTL. Zo maakte hij onder andere ook House Vision, Een dubbeltje op zijn kant, Bonje met de buren en Het spijt me voor de omroep.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje