TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 49-jarige Williams tekende zijn contract bij Peter van der Vorst in het bijzijn van een hoop vrienden. "Nu zit je eraan vast", zei programmadirecteur Van der Vorst vlak voor het tekenen van Williams. De presentator reageerde op Instagram verheugd op zijn nieuwe contract. "Ik ga een commitment aan waar ik heel trots op ben."
De komende jaren stort Williams zich weer in de wereld van het klussen en autorijden, want er komen nieuwe reeksen van Help! Mijn man is klusser en De slechtste chauffeur van Nederland. Ook is Williams samen met RTL bezig met wat nieuwe programma's. Details daarover komen later naar buiten.
Williams werkt al zo'n twintig jaar voor RTL. Zo maakte hij onder andere ook House Vision, Een dubbeltje op zijn kant, Bonje met de buren en Het spijt me voor de omroep.
De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Het familiediner, Vera, Spider-Man: No Way Home