TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In januari liet Johnny ook al optekenen te stoppen met Waar is de Mol?, maar daar kwam hij toch op terug. In het nieuwe seizoen, vanaf 5 oktober te zien bij SBS6, trekt hij met BN’ers als Johan Derksen, Fred van Leer en Gordon door Nederland.
Dat heeft hem ook nieuwe inzichten gegeven. “Je bent meestal toch echt dik een week weg en thuis met de kindjes viel me dat toch steeds zwaarder. Toen kwam corona en waren we noodgedwongen om in Nederland te filmen”, zegt Johnny in gesprek met Shownieuws.
Terugkijkend op alle seizoenen van Waar is de Mol? heeft Johnny toch niet zijn gehele wensenlijstje van gasten af kunnen strepen. “Anouk had ik heel tof gevonden, maar die had er nooit zin in. Ruud Gullit en Marco van Basten had ik ook heel tof gevonden, maar verder hebben we ze bijna allemaal wel gehad. Het is op, het is klaar.”
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?