TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In januari liet Johnny ook al optekenen te stoppen met Waar is de Mol?, maar daar kwam hij toch op terug. In het nieuwe seizoen, vanaf 5 oktober te zien bij SBS6, trekt hij met BN’ers als Johan Derksen, Fred van Leer en Gordon door Nederland.
Dat heeft hem ook nieuwe inzichten gegeven. “Je bent meestal toch echt dik een week weg en thuis met de kindjes viel me dat toch steeds zwaarder. Toen kwam corona en waren we noodgedwongen om in Nederland te filmen”, zegt Johnny in gesprek met Shownieuws.
Terugkijkend op alle seizoenen van Waar is de Mol? heeft Johnny toch niet zijn gehele wensenlijstje van gasten af kunnen strepen. “Anouk had ik heel tof gevonden, maar die had er nooit zin in. Ruud Gullit en Marco van Basten had ik ook heel tof gevonden, maar verder hebben we ze bijna allemaal wel gehad. Het is op, het is klaar.”
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?