TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In januari liet Johnny ook al optekenen te stoppen met Waar is de Mol?, maar daar kwam hij toch op terug. In het nieuwe seizoen, vanaf 5 oktober te zien bij SBS6, trekt hij met BN’ers als Johan Derksen, Fred van Leer en Gordon door Nederland.
Dat heeft hem ook nieuwe inzichten gegeven. “Je bent meestal toch echt dik een week weg en thuis met de kindjes viel me dat toch steeds zwaarder. Toen kwam corona en waren we noodgedwongen om in Nederland te filmen”, zegt Johnny in gesprek met Shownieuws.
Terugkijkend op alle seizoenen van Waar is de Mol? heeft Johnny toch niet zijn gehele wensenlijstje van gasten af kunnen strepen. “Anouk had ik heel tof gevonden, maar die had er nooit zin in. Ruud Gullit en Marco van Basten had ik ook heel tof gevonden, maar verder hebben we ze bijna allemaal wel gehad. Het is op, het is klaar.”
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'