TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij RTL Boulevard verklaart programmadirecteur Peter van der Vorst de beslissing.
In Joling en de buitenlanders zou de uitgesproken zanger langsgaan bij mensen van verschillende culturen om meer van hen te weten te komen. Op voorhand was er al veel kritiek op de insteek van het programma en daar heeft RTL nu besloten naar te luisteren. Het programma gaat voorlopig niet door.
Peter van der Vorst laat weten blij te zijn dat mensen hun zorgen hebben gedeeld: "Het draagt bij aan de kennis die we hebben en elke dag vergaren over stereotypering en beeldvorming. We houden die kennis actief op peil door zelf veel onderzoek te doen en met experts te praten."
Van uitstel komt niet noodzakelijk afstel. RTL gaat het al gedraaide materiaal kritisch bekijken om te bepalen hoe het gebruikt kan worden om te zorgen dat het programma voor begrip en verbinding kan zorgen.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels