TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij RTL Boulevard verklaart programmadirecteur Peter van der Vorst de beslissing.
In Joling en de buitenlanders zou de uitgesproken zanger langsgaan bij mensen van verschillende culturen om meer van hen te weten te komen. Op voorhand was er al veel kritiek op de insteek van het programma en daar heeft RTL nu besloten naar te luisteren. Het programma gaat voorlopig niet door.
Peter van der Vorst laat weten blij te zijn dat mensen hun zorgen hebben gedeeld: "Het draagt bij aan de kennis die we hebben en elke dag vergaren over stereotypering en beeldvorming. We houden die kennis actief op peil door zelf veel onderzoek te doen en met experts te praten."
Van uitstel komt niet noodzakelijk afstel. RTL gaat het al gedraaide materiaal kritisch bekijken om te bepalen hoe het gebruikt kan worden om te zorgen dat het programma voor begrip en verbinding kan zorgen.
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026