TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij RTL Boulevard verklaart programmadirecteur Peter van der Vorst de beslissing.
In Joling en de buitenlanders zou de uitgesproken zanger langsgaan bij mensen van verschillende culturen om meer van hen te weten te komen. Op voorhand was er al veel kritiek op de insteek van het programma en daar heeft RTL nu besloten naar te luisteren. Het programma gaat voorlopig niet door.
Peter van der Vorst laat weten blij te zijn dat mensen hun zorgen hebben gedeeld: "Het draagt bij aan de kennis die we hebben en elke dag vergaren over stereotypering en beeldvorming. We houden die kennis actief op peil door zelf veel onderzoek te doen en met experts te praten."
Van uitstel komt niet noodzakelijk afstel. RTL gaat het al gedraaide materiaal kritisch bekijken om te bepalen hoe het gebruikt kan worden om te zorgen dat het programma voor begrip en verbinding kan zorgen.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk