TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klaasje Meijer maakte vorige maand bekend na vijf jaar K3 te verlaten. Daarop opende Studio 100 de inschrijving voor haar opvolging bij de kleuterpopband en dat liep storm. Nu is het einde van de actie in zicht.
Studio 100 meldt zondag namelijk dat op 15 maart de inschrijving sluit. Inmiddels heeft Studio 100 zo’n 20.000 aanmeldingen ontvangen. Onder hen ook mannen, want Studio 100 staat ervoor open om een man aan de groep toe te voegen.
Klaasje is sinds november 2015 lid van K3, dat ze samen vormt met Hanne Verbruggen en Marthe De Pillecyn. Zij wonnen de talentenshow K3 zoekt K3. Die show werd opgenomen omdat de toenmalige formatie ermee stopte. K3 bestond destijds uit Karen Damen, Kristel Verbeke en Josje Huisman. De laatste verving in 2009 Kathleen Aerts.
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom