TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klaasje Meijer maakte vorige maand bekend na vijf jaar K3 te verlaten. Daarop opende Studio 100 de inschrijving voor haar opvolging bij de kleuterpopband en dat liep storm. Nu is het einde van de actie in zicht.
Studio 100 meldt zondag namelijk dat op 15 maart de inschrijving sluit. Inmiddels heeft Studio 100 zo’n 20.000 aanmeldingen ontvangen. Onder hen ook mannen, want Studio 100 staat ervoor open om een man aan de groep toe te voegen.
Klaasje is sinds november 2015 lid van K3, dat ze samen vormt met Hanne Verbruggen en Marthe De Pillecyn. Zij wonnen de talentenshow K3 zoekt K3. Die show werd opgenomen omdat de toenmalige formatie ermee stopte. K3 bestond destijds uit Karen Damen, Kristel Verbeke en Josje Huisman. De laatste verving in 2009 Kathleen Aerts.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland