TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We'll Meet Again werd het lijflied van de geallieerden tijdens de Tweede Wereldoorlog, het bezong de belofte van troepen die op het punt stonden hun leven te wagen dat ze elkaar en hun geliefden weer zouden treffen.
Het lied krijgt bijna tachtig jaar later tijdens de coronacrisis een nieuwe lading. Vanwege de quarantainemaatregelen en social distancing zien veel mensen elkaar noodgedwongen lange tijd niet. Het is ook voor artiesten als Hadewych een speciaal lied: ook de artiesten in de kunstsector moet het de komende maanden zonder publiek stellen. Ook voor hen speelde Hadewych live bij M met een klein combo een intieme versie van de evergreen.
Stoepkrijten maakt comeback tijdens coronacrisis
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)
09:32De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming