TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mary Borsato en Betty de Groot mochten op primetime hun debuut maken als vervangers van Ranking the stars, maar ondanks grotendeels lovende online kritieken kwam hun programma niet verder dan 324.000 kijkers. Vervolgens scoorde Hotter than my daughter er nog eens 379.000.
Wat een heerlijke vrouwen! #borsatosbudgetbruiloft is everything I didn't know I needed. — Linda Rijpert (@lindarijpert) October 28, 2020
Fijn zwijmelprogramma tussen alle coronatv... #borsatosbudgetbruiloft — Marleen Smit (@MarleentenHove) October 28, 2020
Roy kijkt zo verliefd naar Marieke. Mooi man. #borsatosbudgetbruiloft — Susan 🤗 (@superzu) October 28, 2020
RTL 4 deed het ietsjes beter met Bureau 040 dat 820.000 kijkers scoorde, maar het nieuwe Jamai Loman vehikel Over winnaars ging van start met 'slechts' 639.000 kijkers. Boosdoener zal de Champions League wedstrijd Juventus - Barcelona geweest zijn op SBS 6, goed voor 1,2 miljoen kijkers. Op de late avond wist Jinek nog eens 730.000 kijkers te bereiken.
#bureau040 kijken, even wennen aan dit tijdstip — Xandra T (@xandrat73) October 28, 2020
Wel fijn dat #bureau040 nu langer duurt 😉 — (っ◔◡◔)っ Maus 🍄🍂🤗 (@Vleermaus) October 28, 2020
Gelukkig wordt er niet zoveel geblurred... #bureau040 #RTL4 — Roel Cobben (@roel_cobben) October 28, 2020
Ondanks het voetbal en de nieuwe RTL-programmering kwam NPO 1 toch als winnaar uit de bus. Bert van Leeuwen trok met het ontroerende Concert van hoop 1,29 miljoen kijkers. Vervolgens noteerde Waar doen ze het van? nog eens 1 miljoen kijkers en ook Op1 trok met 929.000 kijkers voldoende bekijkers.
Wat een prachtig initiatief #concertvanhoop — Robert Kloek (@RobertKloek) October 28, 2020
Alweer eens duidelijk hoe belangrijk muziek is in het leven. Het is dan ook essentieel dat er muzikanten zijn. Professioneel, amateur, in de zorg, in het onderwijs. Het is mede aan de politiek, landelijk, provinciaal en lokaal om dit blijvend mogelijk te maken #ConcertVanHoop — Fer Koolen (@FerKoolen) October 28, 2020
Nu al geraakt door het #concertvanhoop op #npo1
What the world needs now... is love sweet love! — Marieke Zandijk (@MariekeZandijk) October 28, 2020
Dit programma vervangt Miljoenenjacht op SBS6
09:14Pauw & De Wit ook naar de vrijdag- én zaterdagavond?
08:40Hélène Hendriks: 'Ik lig liever naast Pieter Cobelens dan naast Arie Boomsma'
08:01De TV van gisteren: Raven van Dorst geprezen voor opvallend gespek in Nachtdieren USA
16:51RTL trekt officieel stekker uit RTL Tonight, maar: 'Zender geeft kijkers de schuld'