TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws wist te melden dat de SBS-presentatrice zaterdag met hevige pijnen en koorts in het ziekenhuis werd opgenomen.
Kim-Lian woont samen met haar gezin het grootste deel van het jaar in Zweden, maar vliegt geregeld terug voor televisiewerk. Zo presenteert ze onder meer 50/50 op SBS. Maar vlak voor een geplande terugreis ging het mis. De presentatrice kreeg te maken met ernstige buikpijnen en bleek uiteindelijk meer dan 40 graden koorts te hebben.
In het ziekenhuis werd de diagnose gesteld: Kim-Lian kampt met een heftige nierbekkenontsteking. Ze is onder behandeling en moet nog een aantal dagen blijven. Vanwege de coronamaatregelen mag ze geen bezoek ontvangen.
Kim-Lian had zelf het ziekenhuisincident liever uit de publiciteit gehouden, maar toen de media er lucht van kreeg besloot ze via Instagram te reageren en een teken van leven te geven. Gelukkig krijgt ze genoeg vitamine C binnen.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht