TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Documentairemaakster Jessica Villerius maakte een prachtig portret van de oudste vier kinderen die jarenlang leden onder het juk van hun vader Gerrit Jan. De afgelopen weken zagen we de oudste vier kinderen Shin, Edino, Mar Jan en Israel vertellen over hun vreselijke jeugd.
Maar Jessica Villerius komt in de vier delen (vanavond is om 21.30 uur het laatste deel te zien op NPO 1) niet toe aan veel vragen die nog leven bij kijkers. Vandaar de extra online uitzending op NPO Start. Daarin vertellen de oudste drie kinderen hoe het was om destijds het gezin te ontvluchten. Waar kwamen ze terecht en hoe hebben ze hun leven daarna opgebouwd?
De extra online uitzending van de documentaireserie De Kinderen van Ruinerwold is donderdag 15 april vanaf 20.00 uur te zien op NPO Start.
Of je nu al jaren fan bent of pas sinds de hit Terug in de Tijd; er is goed nieuws voor iedereen die geen genoeg kan krijgen van Yves Berendse. Je kunt zaterdagavond bij Videoland namelijk live genieten van zijn concert.
De TV van gisteren: Verraders-streken blijven scoren op de vrijdagavond
17:43Video: LLDL-deelnemer maakt spicy content
16:15Overname in medialand: Videoland groeit en Angela de Jong niet de mond gesnoerd
14:32Op deze dag start het nieuwe seizoen van GTST
13:42Geschrokken Genemans nu vast in Filipijnse cel